Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E02: Superposition

S06E02: Superposition

Zatímco Scott, Lydia a Malia pátrají po ztracených vzpomínkách na svého kamaráda, Corey objevuje spojení mezi jeho schopnostmi a Divokým honem.

cz sk
22.11.2016
410 000
41 minut

Základní info:

Režie: J.D. Taylor
Scénář: Mark Kruger

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Seth Gilliam (Alan Deaton), Ryan Kelley (Jordan Parrish), Khylin Rhambo (Mason Hewitt), Michael Johnston (Corey Bryant), Orny Adams (Bobby Finstock), Susan Walters (Natalie Martin), Pete Ploszek (Garrett Douglas), Joey Honsa (Claudia Stilinski), Ross Butler (Nathan), Rahnuma Panthaky (paní Flemingová), Marti Matulis, Alexander Ward & Kevin Ogilvie (Ghost Rideři), Jennifer Say Gan (Sandra Hugo), Tanner Stine (Jake Sullivan),…

Foto: MTV

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict ale že když je Stiles pryč tak by měla byt živa i Allison ale musim řict že Corey je fakt dobry jak vždycky posloucha co se děje a trener Finnstock fakt neměl chybu jak zase všechny popichoval a Lydiina malba fakt neměla chybu.

redaktor
29.7.2020 | 13:29:13
Miss_Electra

Až na paní Stilinski to bolo fajn

6.8.2017 | 15:30:16
eli.hot

Nějak nechápu, proč když ho nechali „zmizet“, vrátila se z mrtvých jeho máma…

2.3.2017 | 12:01:43
Goldensmile

Lydia a její psychotický stavy – to mi chybělo :D dobře rozjetá sezona, těšim se na další díly.

29.11.2016 | 18:59:55
anicka.nah

Chci dát 100% vážně moc, ale kvůli té mámě, či kdo to je, musím dát „jen“ 80% škoda…

27.11.2016 | 3:52:05
tynamorgan

Jak už tam není Stiles, není to ono :D tak snad se Theo objeví brzy

26.11.2016 | 11:36:35
Linda Richterová

Stiles svojí matku dohnal k šílenství (matka si myslela že Stiles je ztělesněný dábel nebo tak) a ona spáchala sebevraždu. A tím že Stiles neexistuje tak matka nespáchala sebevraždu :D

25.11.2016 | 15:55:43
Kimberlly

Super časť. I think i loved him? Ok, som happy. :D Zasa. Stiles mi tam neuveriteľne chýba. Nie je to bez neho ono. Ale to s jeho mamou? WTF?

25.11.2016 | 15:44:25
Rebeka89

Stilesovo jméno je super XD Fajn díl, ale se Stilesovou mámou to moc smysl nedává, přece kdyby se zrušilo všechno, co kdy Stiles udělal, tak by se změnila celá realita…?

24.11.2016 | 23:03:51
Jane24

Díl se mi hrozně líbil, to jak se rozpomínali bylo krásný, ale na to, že Lydia měla být ta kdo si vzpomene, byla z nich nejpomalejší. A co ta Stilesova máma? Jaksi mi to nedává smysl, protože pokud je živá ona, tak už by tuplovaně měla žít i Alison. Jinak to Mischief jak psala Lydia bude nějaké vodítko nebo tak něco k Stilesovu příjmení, jelikož bychom se ho v této sezóně měli dozvědět, no vypadá to zatím zajímavě a co dokáže Corey se mi taky líbilo :)

24.11.2016 | 19:27:42
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama