Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E04: Relics

S06E04: Relics

Scott a Liam musejí ochránit lakrosový tým před útokem Přízračných jezdců. Lydia mezitím pátrá po stopách, které by ji přivedly blíže k nalezení Stilese.

cz sk
6.12.2016
510 000
41 minut

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Eric Wallace

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish), Orny Adams (Bobby Finstock), Khylin Rhambo (Mason Hewitt), Victoria Moroles (Hayden Romero), Michael Johnston (Corey Bryant), Susan Walters (Natalie Martin), Joey Honsa (Claudia Stilinski), Ross Butler (Nathan), Alisha Boe (Gwen), Claire Bryétt Andrew (Sydney), Lily Bleu Andrew (Lorilee Rohr), Marti Matulis & Alexander Ward (Přízrační jezdci), Ryan Malgarini (Trent), Taj Speights (Okafur), Gabrielle Elyse (Jayden),…

Foto: MTV

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že se dalo čekat že v tom bunkru někdo zcvokne a bude chtit zdrhnout ovšem to že se ukazali během zapasu to bylo fakt dobry jak všichni zapanikařili a že po Stilesovi zustalo auto to se dalo čekat a trener Finnstock opět pobavil.

redaktor
29.7.2020 | 15:24:07
eli.hot

Paní Stilinski se mi prostě nelíbí. Nehledě na to, že jsem fandila Scottově mámě u sherifa.

2.3.2017 | 17:30:24
Lex Luthor

Slušný díl, ale víc mě bavili hrůzostrašní doktoři a jejich tvoření chimér.

11.12.2016 | 16:12:00
dadinka

Jakto, že mě TW baví o dost víc bez Stilese??? Proboha, jsem hrozný člověk xD. Každopádně, za mě obrovská spokojenost každou blbou epizodu!! Nevím, co budu dělat, až to skončí :(

10.12.2016 | 9:38:37
Zazič

Pěkný díl. Líbí se mi, jak se tam utváří Liamova smečka, ukazuje na novou generaci která to převezme po Scottově smečce…Lydia nepřestane pátrat ať si ostatní říkají co chtěj, ona ho najde. Jen je škoda že byl Dylan zraněný a zmeškal tolik z natáčení. Začátek šesté série by s ním byl mnohem lepší…Ale fakt se mi tam nelíbí Stilesova matka, je něco zvláštního. Jak Kerberos chránící vstup do podsvětí, tak ona chrání vstup k těm co zmizeli, aby je nikdo nenašel.

10.12.2016 | 0:10:19
M3LLIS3K

Super díl, těším se z toho myslím si že teď to bude halda protože si na parkovišti auta jen tak nikdo nevšimne no.. :-D A hlavně díky GR se domluvili že nebudou hledat CO/KDO je Stiles velmi pěkný díl. A ani mě nemrzí že to je Scott vs. Liam smečka nebo jakoby někdo psal že mu to je líto. Dle mého to je příprava na zakončení série že mu jakoby předá „žezlo“ :-) Kdo ví :-P

8.12.2016 | 23:33:58
Nikypiky92

Za mě spokojenost. Argent je top. Trošku mně jen mrzí, že už pořádně nefungují jako Scott smečka ale spíše Liam smečka

8.12.2016 | 21:18:20
Dzovana1317

Ako je možne že si nikto z nich nevšimol to auto na konci…ved to je ta najdôležitejšia vec aku Stiles mal

8.12.2016 | 18:12:18
hanna_zima

Ten díl se mi líbil, akorát mě mrzí, že tam nebyl vidět ani na vteřinu Stiles :( Jak moc mi tam ten můj miláček chybí :( <3 Bez něj to není pravý ořechový, jak se říká :)

8.12.2016 | 9:32:01
Kimberlly

zatiaľ najslabší diel série, ale :) Papa Argent je proste skvelý! :D Ale veľa Hayden.

7.12.2016 | 23:54:06
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama