Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E12: Raw Talent

S06E12: Raw Talent

Scott a Malia pátrají po majiteli tajemné kulky a začínají si dělat obavy, že do Beacon Hills zavítal nový lovec vlkodlaků. Lydia musí čelit svým strachům z Eichen Housu.

cz sk
6.8.2017
470 000
41 minut

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Brian Millikin

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish), Khylin Rhambo (Mason Hewitt), Michael Johnston (Corey Bryant), Cody Christian (Theo Raeken), Cody Saintgnue (Brett Talbot), Michael Hogan (Gerard Argent), Sibongile Mlambo (Tamora Monroe), Casey Deidrick (Halwyn), John Posey (Conrad Fenris), Rhenzy Feliz (Aaron), Lily Bleu Andrew (Lorilee Rohr), Maria Russell (Vargas), Brandon Morales (Harper),…

Foto: MTV

Upoutávka k pokračování série:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Lydii fakt ty problemy přitahuji a musim řict že to jak se Theo nemohl vyspat že to fakt nemělo chybu a ti pavouci byli hrozni a na Gerarda jsem zvědav a že začal lovit vlkodlaky zrovna ted.

redaktor
29.7.2020 | 23:35:00
eli.hot

Díl bez Stilese. To pak není ono. A toho dědka nesnáším…

15.9.2017 | 21:42:41
kamiiik

kde jeto kdy scoot byl nejlepsi nejsilnejsi proc je to najednou liam

8.9.2017 | 20:17:18
mima33

Niečo mi na tejto sérii veľmi vadí a zatiaľ som z nej sklamaná. Učiteľka/lovkyňa je mi vrcholne nesympatická, Gerard už fakt byť nemusel, Liam a jeho partička ma vôbec nezaujímajú a celkovo pôvodné postavy majú na môj vkus primálo priestoru.

15.8.2017 | 16:05:06
tomas4430

Miluju tenhle seriál, pořád mě baví. Když už tam není Stiles není to ono chybí tomu ten funny, co tomu dodával.

12.8.2017 | 18:28:06
Raya

Scott a Malia ♥

12.8.2017 | 12:16:43
Kimberlly

Theo a Brett! :( Chudáci.

8.8.2017 | 23:11:18
Ellyse

Ani druhý díl mě nezklamal…tahle série podle mě vypadá nadějně :) Líbí se mi zápletka. Akorát mi chybí Stiles, a vadí Gerard :D Jen mi vadí, že mlaďoši přebírají hlavní světlo ze scény. Ti mě moc nezajímají :D Chudák Brett :( fakt jsem se bála že neuteče. A nakonec Scottův úsměv na Malii… <3

8.8.2017 | 21:16:54
vašti

Už jsem na to asi stará :D Proč spolu ty dvě party vůbec nemluví?? Všechno by odhalili dřív. Jako Malia a Scott = <3 ?

8.8.2017 | 20:43:19
Golradir

Zatím jsem z 6b dost zklamaný, to nejlepší na tomto dílu byla scéna z Theem, pak to šlo do kopru. Štve mě, že Liam, Mason, Invisible Gay a Parrish dostávaj víc prostoru než původní postavy… :(

8.8.2017 | 18:33:13
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama