Teen Wolf (Vlčí mládě) Co je Parrish zač?

Co je Parrish zač?

Co je Parrish zač?

To, že Parrish není člověkem, jsme se dozvěděli už ve čtvrté sérii. Za posledních pár dílů jsme měli možnost vidět jeho schopnosti již několikrát – od té doby všichni čekáme na odhalení, které nám prozradí, co Parrish ve skutečnosti je, ještě víc. Podívejte se s námi v článku na několik zajímavých teorií.


26 0
24.8.2015

Teen Wolf dráždí fanoušky po celou pátou sérii. Od té, co jsme se v té čtvrté dozvěděli, že Parrish je „hořlavý“, všichni hádáme, co za nadpřirozenou bytost by mohl být. „Dozvíte se, co je zač, během 10 epizod první části páté série – ale kdy, to vám neřeknu“, řekl v červnu pro Zap2It Jeff Davis. A jelikož jsme se zatím nedozvěděli vůbec nic, znamená to, že se odpověď dozvíme v zítřejším díle! Takže, co je zač zástupce šerifa? Jelikož se odpověď brzy dozvíme, pojďte naposled zkusit hádat, co by Parrish mohl být.

1. Fénix (Phoenix)

Tohle byla úplně první verze hned poté, co jsme se o Parrishových schopnostech ve čtvrté řadě. Vstal z popela, přesně jako mytický fénix. Nicméně, v posledních pár epizodách jsme se o něm dozvěděli více věcí, takže toto je ta nejméně pravděpodobná možnost.


2. Chrlič (Gargoyle)

Parrish je samozřejmě dost pěkný na to, aby byl ošklivou sochou, ale Teen Wolf často pozměňuje originální mytologie. Chrliči jsou známí tím, že ochraňují určitá místa před zlem. Lydia v minulém díle Parrishovi řekla, že možná ta tělá chrání a ne krade. Parrish by tedy mohl chránit lidi před tím, aby se dozvěděli o napřirozených bytostech, jako jsou napřiklad Doktoři.

3. Hellhound

Tato teorie se ukázala jako velmi populární od té doby, co jsme se dozvěděli, že Parrish bere těla k Nemetonu. Hellhounds mají hodně odlišných mýtů a legend, ale jedna z nich je nazývá Nositelé smrti a říká, že kdekoliv se objeví, nechávají za sebou spálené plochy. Další druh, Cerberus, stráží podsvětí, aby se žijící a mrtví nemohli nikdy potkat. Autoři Teen Wolf to klidně mohli trošku poupravit – mohl by chránit těla nadpřirozených bytostí před zvědavými lidmi.

4. Experiment

Mohl by být Parrish jedním z experimentů od Doktorů? Parrishovy schopnosti nesedí k popisu ani jedné chiméry, ale možná mohl být jiným typem chiméry. Donovan byl wendigo a u další chiméry se ukázalo, že měla křídla, která byla odřezána. Takže možnost, že Doktoři dali Parrishovy jeho schopnosti, by tu byla.

Nicméně na odpověď si budeme muset počkat do zítra. Bylo nám ale slíbeno, že odpověď bude vzrušující. Sám Ryan fanouškům slíbil, že bude opravdu silná bytost. „Osobně jsem doufal, že to bude něco cool. Nechtěl jsem nějakou staromódní moc nebo nadpřirozenou bytost, která pak nebude moc být použita k tomu, aby někdy pomohla smečce. Je tu pořád mnoho otázek, ale alespoň uvidíte, že jsem něco mocného. Já byl nadšený.“

Tak co myslíte vy? Je Parrish něco z výše uvedených teorií, nebo něco úplně jiného? 

Diskuze /19

Kimberlly

Všetky teórie sú zaujímavé. Ja som si tiež od začiatku myslela, že je fénix, ale tak uvidíme! :)

24.8.2015 | 9:56:45
terzie

já si od začátku myslela, že je fénix:) z těch teorií mi přijde nejpravděpodobnější a nejreálnější chrlič.

24.8.2015 | 10:29:55
SterekLove

I ta chiméra je celkem pravděpodobná a mohl by být pro DD úspěch, jenže on nikoho nevraždí, takže se to dá taky vyloučit :D no jsem zvědavej na ten poslední díl, snad už se alespoň něco málo vyřeší :)

#13 Kurejemalapica
24.8.2015 | 11:42:00
osvalsim

No na něj sem zvědavá.. to už mě zajímá hodně dlouho :)

24.8.2015 | 12:30:47
Sayuri-chan

no tuším sa mi zdá najviac dvojka, kedže je príliš pekný na zlého (dobre, Theo je výnimka), ale on mi nejako sedí na toho dobrého, rovnako aj jeho vzťah z Lydiou. Aj ked musím povedať, že aj trojka je celkom dobrá. :3

Dve najviac zaujímavé veci z Teen Wolfu – čo je Parrish a aké je Stilesovo prvé meno :D :D

24.8.2015 | 14:11:12
svina

Mohl by ještě být Ifrít k čemuž bych se i klaněl, fénix je moc mainstream pro teen wolf, když tam davájí kitsune a další.

#8 Ryen
24.8.2015 | 14:25:56
Bjorn.Derrek

Podle mě je hellhound. A ten vztah s Lydií (tedy někoho, kdo předpovídá smrt) se k tomu hodí..

24.8.2015 | 15:33:57
Ryen

#6 svina: Taky mě napadl Ifrit… No dlouho už nám to tajit nebudou – snad to nebude zklamání. ;)

24.8.2015 | 17:40:50
AlphaWolf

Hellhound nebo Ifrit nebo možná neco jiného sem fakt zvedavý ! :)

24.8.2015 | 17:46:37
Ridos

Parrish je dobrák už od pohledu, takže to určitě nebude padouch

24.8.2015 | 18:07:15
Golradir

Parish je Human Torch, člen týmu Fantastic 4 :D

Ale teď vážně, myslím si, že ho někdo ovládá – zdála se mu Lydia v autě, měl s ní skoro sex, ale pak se proměnila v někoho spálenýho, že by to mohl být někdo z upálené rodiny Hale?

#12 FaNTa
24.8.2015 | 21:58:42
FaNTa

#11 Golradir: F4 tak určitě :D :D Nice zabil :D

S tou rodinou myslím, že by si mohl mít pravdu. A také si myslím, že ho někdo ovládá. Protože je vidět pokaždé když zemře chiméra jak se změní jeho chování a potom si vůbec nic nepamatuje. Mě to připomíná to co dělaj doktoři. Když se z Coreyho snažil Scott dostat nějaké informace tak to z něj nedstal přirozenou cestou (Vzpomínky kde byl a tak. Protože Doktoři si pohráli s jeho myslí). Takže si myslím, že Parrish má stejný problém, ale někdo ho ovládá a pak si pohraje s jeho myslí. Jinak by byl uplně super zvrat kdyby mezi DD byl nějaký zrádce co si myslí, že to co dělaj je uplná hovadina a že to nemá smysl pokoušet nadpřirozeno a tímto způsobem, že je DD (má stejné schopnosti jako ostatní) ho ovládá a pak se snaží zapomenout. Nebo To může být taky ten doktor co byl vidět v první epizodě s Lydii v Echo House.

Parrish: Podle mě to je Gargoyle, Hellhound nebo Cherufe :D (To poslední je blbost :D)

24.8.2015 | 23:12:01
Kurejemalapica

#3 SterekLove: Chiméra je blbost ;) byl už na seznamu nadpřirozených ve 4. sérii a DD jsou až od 5. série a navíc kdyby byl chiméra tak vlastně není nadpřirozená osoba tudíž by nebyl ani na tom seznamu ;)

#14 FaNTa
24.8.2015 | 23:12:11
FaNTa

#13 Kurejemalapica: Ale ty tu tvrdíš, že DD vznikly od začátku 4 ročníku na Beaconské střední. To, ale neni jisté ;-) Ty nevíš přesně kdy vznikly. Co ty víš třeba DD pomáhali Meredith se sestrojením Dead poolu. Neni uplně možné, aby Meredith věděla o všech nadpřirozených bytostech, (I když je Banshee. Ta předpovídá pouze smrt. Ne budoucnost :) ) Takže uplně v pohodě mohla Meredith bez povšimnutí sestrojit Seznam s pomocí DD. A tím pádem tam mohla přidat i jejich Chiméru. Aby to nevypadalo tak podezřele.

#15 Kurejemalapica
24.8.2015 | 23:17:57
Kurejemalapica

#14 FaNTa: Tvrdím že DD jsou v seriálu od 5. série a bože :D přečti si to co si napsal – fakt si myslíš že to tak je ? promiň ale je to blbost :D navíc Lydiina babička taky napsala ten kód ještě před smrtí a to šlo taky o věc budoucnosti se týče ;) Nevěřím ani trochu tomu že by DD tahali ještě zpětně do 4. série ;)

24.8.2015 | 23:41:05
Foxxest

DD's tu maji byt hodne dlouho, vzdyt uz jsou za hranici zivota. Ale nemyslim si, stejne jako #Kurejemala-promin, cely nazev fakt psat nebudu, ze by je tvurci tahali do predchozich serii. Az moc by to zamotalo cely dej.

25.8.2015 | 0:53:23
227petr

No to si ze mě děláte prdel!!! Jako půl roku rozhodně nevydržím. Tenhle díl byl něco neuvěřitelnýho.

Dobrá zpráva pro fanoušky Parishe jako Hellhounda. Je Hellhound!!! Jako to po nás nemůžou chtít, abychom vydrželi půl roku, když se v tomhle díle stalo tolik neuvěřitelnýho!!! Jako Theo je mě prostě největší záporák od první sériie. (Řekl bych, že je lepší i než Peter.) Krypl jeden za*ranej!!! Akorát mě štve, že jsem bez titulků nerozuměl ani slovo DD. Takže, jak rozbili tu zeď a na ní byli nějací démoni, tak jsem jim vůbec nerozuměl, co říkají. Jsem velmi zvědavý, jak se to dál vyvine. Těšim se na Desert Wolf a snad se objeví i Peter.

Jako bitka Scotta s Liamem byla taky dobrá, ale čekal jsem, že Scott bude trochu silnější (jasně byl oslabenej tím omějem, co mu dal Theo do inhalátoru). Jinak doufám, že Sheriff to přežije. A taky by se mohla zase dát Scottova smečka dohromady (teď, když všichni ví, kdo byl celou tu dobu ten hajzl).

#19 Terrorka19
webmaster
25.8.2015 | 7:53:12
227petr

Jo a ještě k té chiméře v nemocnici. Tvůrci si s nim hezky vyhráli. Vymyslet upíro-wolwerina asi dalo práci. Malia mu dávala dost na frak. Kdyby se ale neobjevila Braden, tak by to pro ni asi neskončilo dobře.

webmaster
25.8.2015 | 7:56:14
Terrorka19

#17 227petr: Scott byl asi oslabenej nejen inhalátorem, ale podle mě se pořád držel na uzdě, v podstatě se jen bránil. Myslím si, že kdyby nechal ožít kompletně vlka v sobě, jako to udělal Liam, tak by Liam neměl absolutně šanci. Bohužel se mi ale pořád jeví před očima ta groteskní scéna, jak se ani nepokusil bránit proti Theovi. Prostě nevim, já jsem velkej fanda Scotta, vždycky jsem si říkala, když tu lidi nadávali na to, jak je slabej, že se vyvíjí, ale tohle je moc i na mě.

25.8.2015 | 18:23:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců