Teen Wolf (Vlčí mládě) Jaké drama by nás mohlo čekat?

Jaké drama by nás mohlo čekat?

Jaké drama by nás mohlo čekat?

Na chvilku by to možná vypadalo, že by v Beacon Hills mohl být klid. „Darachifer“ je mrtvá, Kali se připojila k Ennisovi a u Deucaliona se zdálo, že se vyřešila jeho vražedná pomsta proti, no, všem. Dokonce i dvojčata se chovala jinak. Takže jaké drama by se mohlo začít odehrávat, až se nám Teen Wolf v lednu vrátí? Různé teorie v následujícím článku.


0 0
4.9.2013

Vlastně se stala ještě jedna věc. Kromě toho, že Kali se připojila k Ennisovi do vlkodlačího pekla, a Deucalionem si nejsme jistí, viděli jsme chudáka Jennifer, jak její život visí na vlásku. Podruhé. Peter Hale se náhle objevil a dokončil to, co Deucalion nemohl, a jen chvíli před tím nás informoval, že „On byl vždy Alfa“. Takže co by nás tedy mohlo čekat?

Peter Hale bude znamenat pohromu pro všechny jako Alfa… Znovu.
Tento moment přicházel už dlouho, že ano? Peter strávil celou první sérii snahou pomstít se Argentovým, než mu Derek podřízl krk. Ve druhé sérii byl zaměřen na Lydii, aby ho přivedla zpátky k životu. Ve třetí sérii se držel poněkud zpátky. Myslíme si, že sbírá síly na něco většího, daleko většího.


Když je Gerard naživu, stát se může všechno.
Starý Argent má v sobě přitažlivost, která se týče hraní loutkaře zlým bytostem (Kanima) a teď, když má v sobě Nemeton ještě větší sílu, mnohem více zlých bytostí bude mít chuť se do Beacon Hills podívat. Nebo to alespoň říká Dr. Deaton. A on je tak trochu geniální.

Derek bude pravděpodobně hodně „brečet“.
Náš oblíbený, modrooký a opět přeměněný Beta by mohl propadnout „depresi“. Ztratil svoji lásku u zlověstně vypadajícího kmene stromu, obětoval tu věc s Alfou jen aby zachránil svoji sestru. Navíc s jeho strýcem to také vypadá trochu bledě…

Milostný trojúhelník Scallisac by mohl ohrozit Scottovu smečku.
Když přijde na Scallison nebo Allisaca, mnoho z vás je zničeno. Někdo podporuje Scotta, jiní Isaaca. Scott s Allison mají společnou historii, zatímco mezi ní a Isaacem vládne chemie. Říká to dokonce i Dr. Deaton.

Deucalion možná opět po všech půjde.
Nemohli jsme uvěřit, že Scott s Derekem nechali Deucaliona jít. Skutečnost, že „Duke“ nepatří již mezi zrakově postižené, dělá situaci mnohem horší. A také předpokládáme, že jednou dojde na battle mezi Deucalionem a Peterem.

Tak co myslíte? :)

Diskuze /7

Ivčí

Můžete mi to někdo, sím, vysvětlit s tím Gerardem..? Asi jsem to nějak nepobrala.

#3 Simie
4.9.2013 | 20:20:14
kova159

Zajímalo by mě jakou silou teď bude vládnout Scott, přeci jen je to „True Alfa“ a jelikož jak řekl geniální doktor, tohle stane jednou za sto let, tak bych čekal že to bude moc pěkný… :)

4.9.2013 | 23:25:55
Simie

Bylo to myšleno tak, že se do Beacon Hills pravděpodobně chystá více nadpřirozených bytostí. A sotva se nám v seriálu objevila Kanima, Gerard se ji snažil ovládat. Takže by se možná mohlo stát něco podobného jako s Kanimou. :) #1 Ivčí:

webmaster
5.9.2013 | 19:27:02
Ann Taylor

Tak věta, že Derek bude brečet mě fakt poslala smíchy do kolen, nemůžu si pomoct :D Ale slyšela jsem, že se mají objevit nové „kouzelné“ bytosti, a to zrovna ty pitomé japonské lišky, které podělaly knižní sérii Upíří deníky (ne, že by bez nich byla zvlášť dobrá), ale jestli je to pravda, bojím se pokračování, bojím se, že se to taky podělá :D

redaktor
6.9.2013 | 11:40:32
Giros/Matis

jsem zvědavý, jaké další bytosti to do Beacon Hills přitáhne :) Co myslíte? že by upíry, další smečky vlkodlaků nebo ještě něco horšího?

28.9.2013 | 18:05:01
Simie

Zamotat do toho upíry by bylo zajímavý. :)

webmaster
15.10.2013 | 7:31:48
secrety

osobně jsem se stéjně vždycky nejvíc těšila na hlášky od stilese :D

11.11.2013 | 21:10:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců