Teen Wolf (Vlčí mládě) Kdy se dočkáme odmaskování Doktorů?

Kdy se dočkáme odmaskování Doktorů?

Kdy se dočkáme odmaskování Doktorů?

Doktoři jsou jednou velkou záhadou. Dočkáme se jejich odmaskování ještě v páté sérii? Více najdete v článku.


24 0
26.1.2016

Přestože se nyní pozornost přesunula k jiné, větší hrozbě, Doktoři jsou stále záhadou, která musí být a jistě brzy bude odhalena. Bohužel si na odtajnění jejich identit počkáme až do 6. série.

„Nynější sérii považujeme za jeden příběh, jehož vyvrcholení můžete očekávat v epizodě 5×20,“ řekl producer Jeff Davis. „Dozvíte se, jak to dopadne s Doktory, se všemi našimi oblíbenými postavami a jak to ovlivní 6. sérii.“


Obrázek je volně přístupný na oficiálním facebooku seriálu

Co se týče skutečného vzhledu Doktorů po odmaskování, máme zatím od Davise jen malou informaci, uvedl: „Co se týče makeupu pod maskami Doktorů… musím říct, že náš maskér odvedl fantastickou práci. Velice nás to nadchlo. No uvidíte sami.“ Ve stejném rozhovoru, Davis také prozradil, proč Gerard Argent bude pomáhat Scottovi a jeho smečce porazit the Beast of Gévaudan – historicky nejbrutálnější a nejznámější vlkodlak, kterého Doktoři vzkřísili.

„Všichni využívají nebo chtějí využít the Beast of Gévaudan k jejich vlastnímu užitku,“ řekl Davis. „Theo kvůli síle a moci, Gerard chce znovu získat uznání pro jeho rodinu – pokud dokážou znovu porazit the Beast of Gévaudan, věří tomu, že to obnoví dobré jméno rodiny Argentů. Hledá nesmrtelnost v podobě odkazu jeho rodiny. No a Doktoři ty mají své vlastní úmysly.“

Původní článek najdete zde

Diskuze /8

koukle

Zajímavé,děkuji za článek :)

26.1.2016 | 10:34:50
lalika

Ja mám stále pocit, že jeden z nich je Gerard :D

#4 keroll #5 Holldir
26.1.2016 | 13:52:56
Erichan

Mohla by jim přijít pomoct Monica Belluci a pak by hned bylo jasný, že pod maskou je Vincent Cassel :D

26.1.2016 | 16:04:48
keroll

#2 lalika: Taky doufam. Dedek je muj oblibeny zaporak. Ma vzdy plan. Ma bestiar, ktery muze slouzit jako navod, co vsechno se da z nadprirozena vytvorit. Chce zit (idealne vecne). Je dobry herec (i ten herec, co ho hraje, je dobry). Bestie je jeho rodinna zalezitost a vi o tom, ze ji „doktori“ vytvorili. A byl by to zas mily zaporak z rodiny Argentu. Jako v te mizerii, co tam momentalne zustala, co se postav tyce, by to bylo hezke. Kate je pryc, Peter je pryc, Alison je mrtva, Isaac je pryc, Derek je pryc, vtip je pryc, je to tam takove prazdne. Tu linku s Kirou nechapu (jako k cemu byla v minulem dile, snad jen jako reklama na to velke cervene auto).

26.1.2016 | 16:28:11
Holldir

#2 lalika: Je blbost aby jeden z doktorů (chodí vcelku vzpřímeně a je jim už očividně několik set let) byl Gerard. Do poslední serie nebyl schopen žít bez toho jedu (už si opravdu nepamatuji jak k tomu došlo a proč a co to vůbec je), natož chodit plynule a navíc být tak starý. Vždyť je to děda Allison. Takže stárne…To jaksi vylučuje možnost, že by on byl doktor. Jakožto lovec celý život a z rodiny lovců mnoho set let je vcelku logické, že o nich ví

#6 lalika
26.1.2016 | 16:48:30
lalika

#5 Holldir: Nehovorím, že žije tak dlho ako ostatný. Mohla by tu byť možnosť, že sa k nim pridal aby prežil potom, čo ho Scott pokúsal. Keď si zoberieš minulú seriu, ledva dokázal sedieť a zrazu je v pohode a hľadá the Beast. Navyše v jednej scéne bolo vidieť Doktorovu hlavu zo zadu a mal ju plešatú s pár šedivými vlasmi. Uznávam moje myšlienkové pochody sú občas zvrátené, ale vylúčené to nie je a myslím, že by bolo zaujímavé, keby niekoho z Doktorov poznáme už z predchádzajúcich dielov. :)

#7 Jane24
28.1.2016 | 14:56:49
Jane24

#6 lalika: Omlouvám se, ale podle mě je to blbost. Nemyslím to ve zlém, taky mám občas různé teorie, ale pokud jde o to vyléčení, tak to je díky té žluté květině co mu dal Chris, je také možnost, že se pletu, ale vypadá to tak. On o nich sice ví hodně a zná jejich frekvenci, ale to bude asi tak všechno.

28.1.2016 | 19:24:23
Holldir

Přesně. Dal mu tu kytku co měl v trezoru. Proto se taky tak nasral jeho tatík když mu ji přinesl a ptal se mam takovej pocit na to zda ji měl celou dobu. A jak jsem již podotknul, je to starej lovec z rodiny lovců. Mají i svůj bestiář. Nyní dokonce mluvil se synem o tý bestii o níž mu řekl jeho vlastní děda (nebo otec už nevím). Má jen informace. Ty musí umět získat každý lovec chce li přežít a skonat stářím a ne v akci:)

29.1.2016 | 22:19:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců