Teen Wolf (Vlčí mládě) Krátké interview s Michaelem Fjordbakem

Krátké interview s Michaelem Fjordbakem

Krátké interview s Michaelem Fjordbakem

Michael hraje v Teen Wolf postavu, která byla nejdříve velkou záhadou: mladého Petera Halea. V tomhle krátkém interview mluví o tom, jaké bylo hrát Peterovu postavu, což byla jeho úplně první televizní role.


1 0
29.10.2013

Ve druhé sérii jsi měl většinu scén s Holland Roden. Jaké se s ní pracovalo a jak jsi přistupoval ke své líbací scéně ve tvé první práci pro televizi?

Myslím, že bylo hodně fajn mít líbací scénu v době, kdy to pro mě bylo všechno poprvé. Holland jsem poprvé potkal v tu chvíli, kdy jsme si sedli na židle v kanceláři a začali mluvit o natáčení čtvrté epizody druhé série a o scéně v kanceláři. Vlastně jsem ani nedostal scénář pro líbací scénu v osmé epizodě. Do rukou se mi dostala až týden před tím, než jsme ji začali natáčet.


S Holland se pracovalo vážně skvěle. Je talentovaná herečka. Na scéně při natáčení společných scén jsem se cítil přirozeně a pohodlně. Filmování probíhalo bez problémů, líbací scénu jsme ani neprocvičovali. Natočili jsme to, diskutovali o tom s režisérem Russellem Mulcahym. Holland mi pak poradila nějaká specifika toho, jak se správně líbat na kameru. Jejími typy jsem se řídil a po 3 nebo 4 pokusech i režiséři dostali to, co chtěli. :)

Tvoje postava byla velkou záhadou. Kolik jsi toho věděl o tom, co a koho budeš hrát?

Protože jsem do té doby Teen Wolf vůbec neviděl, ani jsem nevěděl, o čem ta show je. Do role mě obsadili a zavolali mě za tak krátkou dobu, že jsem neměl skoro žádný čas si moji postavu vyhledat a pozorovat, jak se to s Ianem Bohenem v seriálu vyvíjelo. Měl jsem doslova jen pár dní na to jet domů do Colorada, sbalit si a jet zpátky do Atlanty, natož čas prostudovat si show!

Pochopil jsem, že moje postava byla mladší verzí Petera Halea. Pochopil jsem, že se stýkal jen s Lydií a byl halucinací. Takže s časem, který jsem dostal, jsem udělal to nejlepší – poznával jsem svoji postavu.

Ve flashbacích Peter vypadá tak o pět let starší než Derek. S tím, jak vyrůstali je těžké odhadnou Ianův a Tylerův seriálový věk. Máš nějaké nápady, kolik Peterovi a Derekovi může být let?

Nevím, jestli byly někde odkazy na jejich skutečný věk. Ale troufnu si hádat. Řekl bych, že Derek je pravděpodobně kolem 25 a Peterovi něco přes 30.

Chtěli byste mladého Petera ještě vidět v seriálových flashbacích? Měli jste ho rádi? Svoje názory můžete psát dolů do komentářů. :)

Diskuze /2

Ann Taylor

Ohledně jejich věku mám stejný odhad.

redaktor
29.10.2013 | 17:05:25
Hestia

Já taky.. A klidně, nevadilo by mi kdyby se tam ještě objevil, byl celkem fajn a aspoň by to znamenalo další flashbacky do minulosti postav a ty prostě miluju a to asi u všech seriálů..

31.10.2013 | 16:21:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E15: Pressure Test

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců