Teen Wolf (Vlčí mládě) Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 1. část

Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 1. část

Nejstrašidelnější místa v Teen Wolf - 1. část

O tom, že Beacon Hills a další scény, kde se příběh seriálu odehrává, nejsou zrovna „růžová vesnička“, jsme se na vlastní oči přesvědčili už několikrát. Ze všech divných míst jsme sestavili TOP11 seřazenou hezky od nejméně k té nejvíce děsivé. Na pořadí můžete mrknout v článku.


24 0
4.2.2016

11. Zvířecí klinika Beacon Hills

Toto místo je jedno z bezpečnějších lokací v Beacon Hills. Je zde několik ochranných opatření proti nadpřirozenu. Deatonovy schopnosti zaručují, že se zde více hojí a uzdravuje, než ubližuje. Ale bez ohledu na denní dobu, uvnitř kliniky je vždy přítmí. Není tedy divu, že Scott a jeho smečka jsou jedinými pravidelnými „pacienty“, které tu vídáme.


10. Střední škola Beacon Hills

Člověk by řekl, že všichni postavy seriálu už budou poučeni a nebudou nikdy zůstávat ve škole déle, než je nutné. Je téměř jistotou, že budou napadeni. Ale stejně vždy chodí po setmění do školy, i když je její prostředí po tmě strašidelné. Ať máte jakékoliv zkušenosti ze své střední, věřte, že zde byste rozhodně šťastní nebyli.9. La Iglesia

Jediným důvodem, proč se toto místo umístilo tak nízko je, že se objevilo jen v jedné epizodě. Naše postavy ho tudíž nenavštěvují tak často jako ostatní a nestalo se ikonickým místem seriálu. Přesto si umístění v tomto žebříčku zaslouží, jelikož vypadalo až úžasně strašidelně.


8. Doupě Doktorů

Strašidelný vzhled Doktorů se přenáší i na vzhled jejich interiérových dekorací. Pokud se nebojíte jehel a operací, omšelý vzhled laboratoře Doktorů by vás zaručeně vystrašil.


7. Nemocnice Beacon Hills

Nemocnice jsou pro mnohé nepříjemné kvůli svému specifickému světlu, monotónnímu vzhledu a faktu, že je to místo, kde jsou nemoci a objevuje se zde i smrt. Nemocnice v Beacon Hills ale vynáší fóbie z nemocnic na novou úroveň. Toto místo je takřka neustále pod útokem nějakého nadpřirozeného nepřítele. Svým počtem útoků mírně převyšuje střední školu.


6. Tunely pod Beacon Hills

Není třeba se nijak extra snažit udělat stoku nepříjemnou. Přesto se Teen Wolfu podařilo toto místo proměnit v nevítané prostředí, co to jen šlo. V těchto tunelech narazíte nejen na divný zápach, sliz a jiné hnusné věci, ale s velkou pravděpodobností na vás za každým rohem bude číhat nestvůra.


TOP5 míst jsme si pro vás schovali do druhého článku, který vyjde, co nevidět!

Za pomoc s překladem moc děkuji Alesii

Původní článek je tady

Diskuze /9

Golradir

Uff, nejdřív jsem viděl jen úvodní fotku a lekl jsem se, že Isaac je zpět… Nicméně je to moc pěkný článeček, škoda jen, že nevyšel ihned v plné podobě, teď musim čekat na TOP 5 :D

#2 Alibi
4.2.2016 | 21:14:15
Alibi

#1 Golradir: Ten úlek zažilo jistě víc lidí včetně mně :-). Prvních pár vteřin jsem byla fakt vyděšená :-).

#3 Golradir
4.2.2016 | 21:50:20
Golradir

#2 Alibi: To jo, už jen ten začátek nadpisu: „Nejstrašidelnější“ a jeho fotka :D

4.2.2016 | 22:42:20
komja

Mě to nechalo klidným, protože jsem tak trochu myslel, že ta fotka má nalákat :) Ale každopádně si myslím, že tam někde bude Eichen House (ten blázinec) a Isaacův přespávací box (PS: myslím tím tu ledničku xD)

4.2.2016 | 22:54:24
kazihorka

Jsem rád, že jsemm vybral dobrou fotku.

webmaster
5.2.2016 | 8:44:57
Zdenek0000

Motel California by se taky mohl objevit :D

5.2.2016 | 13:30:46
eNJey

Za mě je stejně nejstrašidelnější ta škola. Poslední dobou tam nebylo bezpečno ani ve dne. :D

5.2.2016 | 15:25:31
NIKITO

no tak mi teda prijde nejděsivější Eichen House :) škola vubec a uz vůbec ne to podzení, protože tam vždycky něco čekám…

7.2.2016 | 16:34:44
NIKITO

aha :D ona je to prvni 5tka :D ok, nevermind ;)

7.2.2016 | 16:37:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E15: Pressure Test

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců