Teen Wolf (Vlčí mládě) Rozhovor s Crystal Reed

Rozhovor s Crystal Reed

Rozhovor s Crystal Reed

V poslední epizodě, třiadvacáté, a pro většinu z nás zcela nečekaně, zemřela jedna z hlavních postav – Allison Argent. Rozhovor s její představitelkou – Crystal Reed – pro Entertainment Weekly si můžete přečíst v následujícím článku.


1 0
23.3.2014

Po třech sériích plných dobrodružství náš seriál opustia Allison Argent, když jí Oni probodl svým mečem. Na zemi, po té, co zachránila Isaaca a spol, vykrvácela, zatímco jí držel Scott nebo, jako ho nazvala Allison, „její první láska“.

Pokud jste tuto scénu obrečeli, nejste jediní. A smutná je z toho i Crystal Reed sama, která říká, že sbalit luk a šípy bylo těžké rozhodnutí. „Nemůžu být více vděčná za to, co mi show dala,“ říká.


Proč? Počkej, začneme od začátku. Rozhodnout se odejít muselo být hodně těžké. Řekni nám, jak jsi se rozhodla, že už je čas.
Miluji umění. A cítila jsem se „kreativně“, byly tady věci, které jsem chtěla dělat jinak a také jsem chtěla objevit jiné cesty ve směru filmů a TV. Chtěla jsem skočit do jiných postav. Víte, je mi 29. Takže si myslím, že věkový rozdíl byl něco, co jsem také chtěla změnit, protože Allison je 17. Miluji tu show hrozně moc. Tak jsem zašla za Jeffem (producent) a řekla mu to. On odpověděl, „Napíšeme ti skvělý konec.“

Kdy takhle konverzace proběhla?
Při natáčení třetí série. Mluvila jsem se svým týmem a řekla jsem, že chci dělat jiné věci a objevit různé cesty a říkat jiné příběhy. A oni mě naprosto podporovali a řekli, že bych měla promluvit s Jeffem. Byl to hodně vyčerpávající den, ale on je hrozně skvělý chlap a člověk. Ne pokaždé vám lidé dovolí odejít ze show. Takže za to jsem hrozně vděčná.

Jaké to je, říkat sbohem?
Bylo to opravdu těžké. Minulý týden byl opravdu těžký, protože jsem trávila hodně času s těmito lidmi, s mojí partou a s celým obsazením. Nečekala jsem, že to bude tak těžké, jak to bylo. Pamatuji si, že jsme měli dělat tu scénu, měli jsme natáčet v Long Beach. A já jsem plakala celou cestu a pamatuji si, jak jsem Jeffovi říkala: „Nemyslím si, že to dokážu. Nemyslím si, že jí můžu nechat jít.“ A on řekl: „Bude to skvělé“ a řekl mi ty nejhezčí věci. Stejně to ale bylo strašně těžké. Pro mě je tak složité říct jí sbohem. Opravdu jsem ji měla ráda.

Řekni mi o natáčení tvé poslední scény.
No, zatím jsem ji neviděla, takže nevím, co se stane. Někdy natáčíš věci, které vyjdou úplně jinak.. obvykle lépe. Takže nevím, jak to bude vypadat.. Ale ten moment byl pro mě hodně těžký, protože my, jako lidé, nikdy nebudeme schopní zahrát smrt správně, protože se přes to nikdy nedostaneme a pokud ano, budeme už mrtví (směje se). Takže ten samotný fyzický akt byl těžký; hodně jsem si o tom nastudovala, jak by mohla zemřít za téhle okolnosti a nosila jsem to v hlavě. Takže když umírala, říkala jsem své řádky a pořád opakovala: „I love you. I love you. I love you. I love you.“ A pamatuji si, jak jeden z producentů ke mě přišel a říkal: „Prosím neříkej to, protože ona miluji Isaaca.“ Ale já jsem to cítila tak, že Allison pořád miluje Scotta. A myslím si, že v moment, kdy mu říkala, že ho miluje, to tak opravdu bylo. Pro mě jako herečku bylo těžké tyhle pocity udržet. Cítila jsem, že to tak je. Takže nevím, jak to nakonec dopadne, ale bylo to pro mě zajímavé. Cítila jsem potřebu říct mu to, i když to říkat neměla.

Láska není jen romantická.
Ano, to souhlasím.

Když se podíváme zpátky, jaké jsou tvoje oblíbené vzpomínky na hraní téhle postavy?
Je tady jedna opravdu skvělá scéna, kterou jsem měla s Tylerem (Poseym): bylo to během druhé série a bylo to nezapomenutelné, malé – těch pár minut na to kluzišti. Je to jednoduchá scéna, ale tak upřímná. Pamatuji si, že ten den jsem opravdu byla s Tylerem „spojená“.

Kdo ti bude z natáčení chybět nejvíc?
Myslím, že lidé, kteří mi budou chybět nejvíc – protože protože je pořád někde uvidím – je ta parta. Mají místo v mém srdci a byli se mnou, když si Allison procházela smrtí, tragédii, rozchody a šťastnými momenty. Prostě tu pro mě byli v každou chvíli. Opravdu mi budou hrozně chybět.

Fanoušci budou zničení. Co bys jim vzkázala?
Jen musím říct, že Allison – bylo pro mě těžké nechat ji jít. A byl to pro mě takový týden smutku, protože část mě odešla s ní. Pořád tu se mnou bude. Jsem na ní pyšná. Nemyslím si, že bych byla tak rozrušená, že zemřela, kdyby pro mě nebyla tak vyjímečná. Ale opravdu byla. Je to smutné. Nevím jak to říct.

Co bude dál?
Nevím. Nemám plán. Možná zamířím na stage. Možná do filmu. Možná do divadla. Je to ve hvězdách.

Diskuze /9

lenn

nemala ju nechať ísť.. :/ Bola veľkou súčasťou toho všetkého a teraz keď zomrela.. :/ ách, ja som pri tom tak plakala, podľa mňa to zahrala dokonalo a tiež si myslím že stále milovala Scotta, aj keď mala niečo s Issacom.. :( Nuž je mi ľúto že odišla..:/ Nemyslím že sa dobre rozhodla, lebo podľa mňa keby ešte ostala dáku sériu, tak by jej to dalo viac ponúk aj na filmy a pod. :) Bude mi strašne chýbať.. :'(

23.3.2014 | 11:25:08
Katara

Sbohem Allison :( :( V TW mi bude opravdu chybět !!

23.3.2014 | 11:58:49
Anrycor

Jí je 29? O.o Tak to jen wow :D

23.3.2014 | 12:09:00
NICI

Ja som si bola tak istá že so Scottom nakoniec predsa len skončia spolu =´( ale je fakt že naozaj jej spravili krásny koniec =´) presne tak som to cítila aj ja s tým Scottom ;)

23.3.2014 | 13:03:17
Dianka.DL

Chudák Isaac..

23.3.2014 | 20:20:35
Warpig

29??? O.o trošku mindfuck :D

překladatel
24.3.2014 | 15:50:02
annstylinson

První Cz/SK Fan stránka o seriálu Teen Wolf ! https://www.facebook.com/…wolfczskfans?…

25.3.2014 | 19:50:45
Ann Taylor

Aha, takže tu nelogiku a nefér rozloučení vůči Isaacovi způsobila sama Crystal, jo? No to jsem ráda, že to tak nevymysleli tvůrci! :D

redaktor
26.3.2014 | 19:07:23
veronika19

neviete čomu sa Crystal Reed teraz venuje?

31.8.2014 | 13:26:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců