Teen Wolf (Vlčí mládě) Vše, co potřebujeme vědět o páté sérii

Vše, co potřebujeme vědět o páté sérii

Vše, co potřebujeme vědět o páté sérii

Pátá řada seriálu Teen Wolf začíná sice až za více jak dva měsíce, přesto už se objevuje hodně informací o tom, co bychom mohli čekat. A myslím, že se máme na co těšit. Ostatně, v článku se o tom můžete přesvědčit sami.


21 1
24.4.2015

Natáčení páté řady, jak všichni víte, začalo už v únoru. Ale čím více se blíží premiéra, tím víc věcí se dozvídáme. Podle webu Zap2it jsou následující body tím nejdůležitějším, co bychom měli vědět:

  • Premiéra 5. série: 29. června 2015 (u nás 30. brzy ráno) 
  • Připravte se na Sluagha: do této nové role byl obsazen 16letý Michale Lynch. Toto stvoření pochází ze skotské a irské mytologie a podle ní Sluagh požírá duše nevinných a někdy umisťuje části jejich zkažených, shnilých duší do těl jeho spících obětí. Toto stvoření, které se v nadcházející sérii objeví, navrhla designérka Jessica Short. Michael zatím strávil na natáčení dva dny – první se připravoval na roli a druhý už natáčel. Na následujícím odkazu se můžete podívat na to, jak Michael a stvoření, které bude hrát, vypadá. 
  • Derek nebude poblíž: na Paleyfestu 11. března bylo oznámeno, že Tyler Hoechlin už dále nebude mezi hlavními postavami. Herec se chce posunout dál ve své kariéře. 
  • Hlavním tématem této série bude „držet spolu“: Pro tuto partu je to poslední ročník střední školy. Jeff Davis na Paleyfestu řekl, že skupina bude usilovat o to, aby zůstali spolu až odmaturují. To bude těžké pro Stilese, který chce do San Francisca a Scotta, který chce naopak zůstat v Beacon Hills, aby mohl město chránit. 
  • Hlavní záporáci budou většinou lidé: na Paleyfestu Holland Roden prozradila, že záporáci z páté série jsou její nejoblíbenější ze všech padouchů, které Beacon Hills zažilo. Je to hlavně pro to, že to budou povětšinou lidé. Podle Holland budou dokonce lepší jak Nogitsune. 
  • Malia bude mít problémy týkající se její matky: po tom, co byl její biologický otec zamčen v super vězení, má Malia více času hledat svoji matku – pouštního vlka. Tohle bude její misí v páté sérii, stejně jako zvládnutí matematiky, aby se mohla připojit ke svým přátelům v posledním ročníku. 
  • Ve městě se objeví nový vlk: Cody Christian (Mike z Pretty Little Liars) se v páté sérii objeví jako osamělý vlk Theo. Podle popisu MTV, Theo není v Beacon Hills tak nový, jak všichni předpokládali, a jeho postava by mohla mít nějaká tajemství. 
A na závěr se můžete podívat na nové, krátké, dvacetisekundové promo video:

Co si zatím o páté řadě myslíte? Bude stát za to? :)

Diskuze /12

Kimberlly

Teším sa, ale nemyslím si, že niečo prekoná Nogitsune! :)

#12 Cůca
24.4.2015 | 20:01:18
JakeCameron

„The doctors will see you now“ aka „Fifty shades of teen wolf“ :D :D :D :D Ale inak som z ukážky, i keď len 20 sekundovej, a informácii v celku nadšený :P

24.4.2015 | 21:31:41
Time Remnant

Z jakého důvodu chce Stiles odjet do San Francisca

redaktor
25.4.2015 | 10:20:10
Simie

Na vysokou :)

#5 Time Remnant
webmaster
25.4.2015 | 11:56:07
Time Remnant

#4 Simie: Aha :) ......No kdo by taky chtěl zůstat v nějakým malinkým zapadlým městečku, když může být ve velkoměstě na vysoké :D Jelikož je Stiles moje nejoblíbenější postava z TW tak by mě nasralo kdyby ho Scott přemluvil ať zůstane v Beacon Hills

redaktor
25.4.2015 | 13:28:14
Natoušek

hodně se těsím a hlavně jsem zvědavá, už jenom ta ukázka přitahuje až moc. a ani mě nepřekvapuje že Stiles chce odjed do San Francisca

#7 Time Remnant
28.4.2015 | 11:12:16
Time Remnant

#6 Natoušek: Ten si aspoň nenechá stoupnout do hlavy, že přijde o nějaký to spojení s nadpřirozenem a na rozdíl od Scotta to chce v životě někam dotáhnout :D

#8 Beranir
redaktor
28.4.2015 | 17:57:49
Beranir

#7 Time Remnant: To jo ale jestli Stiles opustí seriál sorry lidi ale já ho opouštím taky, ten chlápek mě tam zatím drží všichni ostatní moji oblíbenci pomalu odpadli a na to abych se koukal jak se z teen wolfa stává promenáda šamponků a mladých osamělých vlčků hele to fakt ne

#9 Time Remnant
11.5.2015 | 22:01:32
Time Remnant

#8 Beranir: No já jsem TW furt považoval za jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Po přečtení tvého komentáře si říkám, že jako seriál zas tak za moc nestojí. Jde o to, že mě u toho drží jen Stiles.

Říkáš, že by ti to vadilo, ale zase by přešel k Spider manovi nebo nevím, kam jinam ještě může a to by zase nebylo tak hrozný ne?

redaktor
18.5.2015 | 18:57:58
Doctor who

taky nechci aby Stiles odešel!!!!! je skvělej a vtipnej, a doufám že tam bude pořád i Malia !!!

15.6.2015 | 11:49:18
RobbStark

Jedinej, kdo to tam držel byl Derek, s tímhle seriálem končím…už jen z prvních tří minut je mi zle a když teď zjišťuju, že Derek není a má to zachraňovat trapná a už dvě sezony postradatelná Lydia…sbohem…

30.6.2015 | 19:43:42
Cůca

#1 Kimberlly: Dylana jako Nogitsune podle mě už nepřekoná nic :D

21.10.2015 | 22:51:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Stav titulků

Epizoda S06E15: Pressure Test

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců