Teen Wolf (Vlčí mládě) Agent Rafael McCall

Agent Rafael McCall

Agent Rafael McCall

Agent FBI, Scottův otec a Melissin ex-manžel


Agent Rafael McCall je FBI agent, Scottův otec a Melissin ex-manžel. Poprvé se v seriálu objevil když vyšetřoval vraždu, kterou měl na svědomí Darach.

Během série 3B začal jít Rafael po šerifovi kvůli jeho případům. Hodně z nich je neuzavřených a nevyřešených. Také vyšetřuje šerifovo znovuotevření případu Malie Tate. Začne Stilinskiho obviňovat, chce ho dokonce i vyhodit, i přes vztek Melissy a Scotta.(Foto: MTV)

Rafael také odhalil Scottovi, proč tenkrát odešel od rodiny. Docela dost pil, když byli s Melissou manželé. Jednou přišel domů opilý a držel Scotta. Začal se hádat s Melissou a způsobil, že Scott spadl ze schodů a uhodil se do hlavy. Melissa na něj křičela, ať odejde.

Ve čtvrté sérii Rafael zůstává ve Scottově domě, aby napravil své vztahy s Melissou a Scottem s tím, že tentokrát dokáže dodržet své slovo.

Odhalil také vrahy: Garetta a Violet (Sirotci – The Orphans), kteří zabíjeli v Beacon Hills nadpřirozené bytosti. Během karantény ve škole Rafael vzniklou situaci vyšetřuje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců