Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Alan Deaton

Alan Deaton

Veterinář na beaconhillské veterinární klinice a Scottův šéf.

Sezóny 6
2011 - 2017

Deaton je záhadný veterinář na beaconhillské veterinární klinice a Scottův šéf. Veterinář ví mnohem více, než by měl a později prozradí, že kromě pracování se zvířaty také pracuje s vlkodlaky a jinými nadpřirozenými bytostmi a léčí je, když jsou zranění. Ukáže se, že má rozsáhlé znalosti a pomáhá Scottovi, Stilesovi a Derekovi a jeho smečce po dobu celé druhé série. Doktor Deaton také Derekovi prozradí, že byl věrohodný rádce a pomocník jeho rodině po dlouhou dobu a slíbil Derekově matce, že bude Derekovi pomáhat a dohlížet na něj, pokud zemře.

Je zřejmé, že doktor Deaton je nadpřizený vyšetřovatel a má neobvyklé schopnosti být plně odhalený, nepokouší se uhýbat, když mu je vyhrožováno nebo se zraní, a to ani v případě, když je po něm házen nábytek. To je naznačeno ve druhé sérii, kde Deaton věděl o Alfa smečce a byl první, kdo věděl, že jsou na cestě do Beacon Hills.


Ve třetí sérii hraje Alan hraje daleko větší roli než v ostatních. Pomáhal Isaacovi vzpomenout si, kde byli Boyd a Erica a také pomáhal Stilesovi a Lydii vyšetřovat zdánlivě nového nepřítele Daracha. Také byl přinucen pomoci Alfa smečce uzdravit jednoho z nich, po tom, co vyhrožovali, že zabijí Scotta. Vypadá, že má temnou minulost. Takovou, která ho přiměla jít do důchodu. Ukázalo se také, že je starším bratrem Marin Morrell. Zjistilo se, že on i jeho sestra jsou emisaři – nebo-li moderní druidi, kteří fungují jako poradci smečkám a takzvaní vyslanci mezi jimi a jejich lidskostí. Dr. Deaton plnil tuhle roli pro smečku Haleových a byl si obzvláště blízký s Derekovou matkou Taliou, která v tu dobu byla Alfou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

Mohl dostat víc prostoru :/

31.12.2017 | 16:53:45
Skyelle

Prostě ho nemám ráda, už jenom proto, že pořád všechno ví :/ škoda, že z něj neudělají záporáka :(

19.10.2015 | 21:58:18

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama