Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Chris Argent

Chris Argent

Chris je otec Allison a vynikající lovec vlkodlaků.

Sezóny 6
2011 - 2017

Chris je otec Allison a vynikající lovec vlkodlaků. Je přísný, ne hloupý muž a až přehnaně ochraňující Allison. Má zvláštní vztah se Scottem, zvláště kvůli jeho postavení – je vlkodlak a zároveň přítel Allison.

Je pevně odhodlaný dodržovat kód lovců a nevěří v zabíjení nevinných. Je také velmi cílevědomý a na vlkodlaky si dává pozor. Sdílí atagonistický vztah s Derekem, ale nemá problém s ublížením nebo zaútočením na jeho smečku. Trénuje Allison, aby se stala lovkyní vlkodlaků.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Argent a Mellisa

14.2.2017 | 12:51:06
herriete Lébl.

papa Argent

20.10.2015 | 21:15:13
Kimberlly

úžasná postava. jeho oči sú tak skvelé! :D ale celkovo tá postava je fantastická! :D

17.8.2014 | 16:28:11
Luii

milouš… * o *

23.7.2014 | 11:29:16

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama