Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Kate Argent

Kate Argent

Allisonina teta, která záhadně na konci třetí série vstala z mrtvých.

Sezóny 3
2013 -

Kate je Chrisova sestra a Allisonina teta a druhý záporák v první sérii. Kate je stejně krvežíznivá, jako její otec Gerard a manipulátor, často využívající její přitažlivost k tomu, aby získala informace a podobně. Ukázala se jako jedna z nejkrutějších lovců a stejně jako Gerardovi jí dělalo obrovskou radost týrat vlkodlaky. V minulosti se schválně zapletla s Derekem, jen aby ho poté zradila a podpálila dům Haleových. Byla si blízká s Alliosn. To ona byla tou, která Allison řekla o nadpřirozeném světě. Nakonec byla zabita Peterem Halem – byla to pomsta za upálení jeho rodiny.

Během druhé části třetí série se Kate objevovala v Allisoniných vizích a nočních můrách jako výsledek jejího obětování.


Ve finále třetí série bylo odhaleno, že Kate nějak přežila po té, co jí Peter podřízl hrdlo a je živá. To ona byla tím utočníkem, který střílel po Ethanovi a Aidenovi ve 23. epizodě 3. série. Zabije také skupinu hispánských lovců vlkodlaků v Derekově bytě před tím, než Dereka postřelila sama. Ukázalo se, že Alfa vlkodlak může přeměnit člověka škrábancem, podobnému kousnutí, stejným způsobem, jakým Peter podřízl Kate hrdlo. Nyní má modrou kůži a zelené oči – stala se z ní La-Loba – stvoření, po kterém šli hispánští lovci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

Tím jejím oživením mě fakt nasrali! >:(

31.12.2017 | 16:49:39
Golradir

Doufám, že se objeví v 6B :)

14.2.2017 | 12:53:39
Kimberlly

dajte pokoj! neznášam ju

17.8.2014 | 16:26:03
kuratecko

hraje pěkně, ale záporně :D

8.7.2014 | 11:43:11

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama