Teen Wolf (Vlčí mládě) Meredith Walker

Meredith Walker

Meredith Walker

Meredith je banshee, pacientka v Eichen House.

Sezóny 1
2014 - 2014

Meredith je banshee, pacientka v Eichen House. Je stydlivá a labilní (jak fyzicky, tak psychicky). Poprvé se objevila v seriálu ve třetí sérii v Eichen House, když se tam Stiles také přihlásil. Stiles za ní stál, když mluvila do odpojeného telefonu o smrti, která by měla nastat. Smečka potom zjistila, že je banshee tím, že porovnala její symptony s Lydiinými. Meredith utekla a vloupala se do školy, ale smečka ji stihla zachránit dřív, než ji Brunski stihl nadrogovat a odvézt zpět.


(Foto: MTV)


Ve čtvrté sérii chtěli Lydia a Malia pomoci odkódovat dvě třetiny „Dead Pool“. Později ji tam navštívili Stiles a Lydia, kde od ní chtěli zjistit poslední šifru. Třásla se strachy, i když Lydii říkala, že chce pomoct. Když se jí zeptali, proč ne teď, odpověděla, že „Benefactor“ nechce. Třetí klíč nakonec rozluštila Lydia a když šla s Parrishem Meredith zkontrolovat, našla ji oběšenou.

Poté, co byl Brunski zastřelen Parrishem, aby zachránil Stilese a Lydii, se ukáže, že je Meredith živá a že byla Benefactorem celou dobu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama