Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Hale), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Rafael McCall

Rafael McCall

Agent FBI, Scottův otec a Melissin ex-manžel


Agent Rafael McCall je FBI agent, Scottův otec a Melissin ex-manžel. Poprvé se v seriálu objevil když vyšetřoval vraždu, kterou měl na svědomí Darach.

Během série 3B začal jít Rafael po šerifovi kvůli jeho případům. Hodně z nich je neuzavřených a nevyřešených. Také vyšetřuje šerifovo znovuotevření případu Malie Tate. Začne Stilinskiho obviňovat, chce ho dokonce i vyhodit, i přes vztek Melissy a Scotta.(Foto: MTV)

Rafael také odhalil Scottovi, proč tenkrát odešel od rodiny. Docela dost pil, když byli s Melissou manželé. Jednou přišel domů opilý a držel Scotta. Začal se hádat s Melissou a způsobil, že Scott spadl ze schodů a uhodil se do hlavy. Melissa na něj křičela, ať odejde.

Ve čtvrté sérii Rafael zůstává ve Scottově domě, aby napravil své vztahy s Melissou a Scottem s tím, že tentokrát dokáže dodržet své slovo.

Odhalil také vrahy: Garetta a Violet (Sirotci – The Orphans), kteří zabíjeli v Beacon Hills nadpřirozené bytosti. Během karantény ve škole Rafael vzniklou situaci vyšetřuje.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama