Teen Wolf (Vlčí mládě) Theo Raeken

Theo Raeken

Theo Raeken

Jedna z prvních chimér Doktorů.

Sezóny 2
2015 - 2017

Theo Raeken je bývalý spolužák Scotta a Stilese ze čtvrté třídy. Tvrdil, že byl pokousán vlkodlakem, ale ve skutečnosti je první z experimentů Hrůzných Doktorů. Je z části vlkodlak a z části kojot.

Měl sestru Taru, která se šla jednou projít do lesa během studené noci a Theo našel její tělo – zemřela na podchlazení. Pravdou však je, že Theo svoji sestru zabil na příkaz Doktorů. Chtěl její srdce, takže Doktoři transplantovali její srdce do Theova těla a tím se stal jejich první experimentální chimérou.


Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StydiaShipper

Spolu s Peterem Halem je nejlepší vlkodačí (ehm… zčásti vlkodlačí) záporák z Teen Wolf (zajímavé, že v sérii 6A oba pomáhali Scottově smečce =D)

8.8.2017 | 19:57:22
Golradir

Jedna z nejlepších postav :) A díky 5a se stal po Peterovi nejlepším záporákem seriálu (y). Ale stejně jsem rád za jeho vykoupení a přidání se k světlé straně síly :).

8.8.2017 | 18:42:46

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců