Teen Wolf (Vlčí mládě) Uvidíme příště Ghosted

Uvidíme příště Ghosted

Uvidíme příště Ghosted

Teen Wolf se již za pár dní vrací po vánoční minipauze. Posune se někam hledání Stilese? Možná vám napoví krátká ukázka.

28 1
29.12.2016

Diskuze /23

stekna

už se nemužu dočkat,je to bezva serial

#2 Linda Richterová #3 Linda Richterová
30.12.2016 | 16:55:08
Linda Richterová

#1 stekna: přrsně už si odpočítávám sekundy

30.12.2016 | 21:31:02
Linda Richterová

#1 stekna: přesně už si odpočítávám sekundy

30.12.2016 | 21:31:46
Niksí

Yes! Tahle vánoční „pauza“ se mi ani trochu nelíbila :D

PS: nevíte někdo – nedočetli jste se/neslyšeli – o tom, jak to bude s Dylanem (Stilesem) v 6B? Vím, že má dotáčet film a tak, ale pokud Stiles v 6B nebude, vážně nevím, jestli to zvládnu dokoukat :D , protože zrovna on je osoba, která to přece musí „šťastně ukončit“!!! :O raději bych si počkala, než mít finále bez Stilese…

https://pmchollywoodlife.files.wordpress.com/…age-lead.jpg?…

#5 VampKošilka
30.12.2016 | 21:32:40
VampKošilka

#4 Niksí: Na Twitteru Willa Wallace jsem četla, že v 6B už Dylan nebude, protože kvůli tomu zranění, které mu sebralo nějaký čas nestíhá plnit závazky, které má vůči jiným projektům, tak ho pustili. Finále 6A ukáže, jak jeho neúčast vyřeší, zda zemře, či ho někam jen „odklidí“ pro případný návrat.

#6 dadinka #9 Niksí
31.12.2016 | 16:25:07
dadinka

#5 VampKošilka: https://www.instagram.com/p/BOZXSshD_lv/?…

No to snad ne, tady je od Dylana vyvrácení. Upřímně, kdyby umřel, tak mě asi fakt jebne. Ne v poslední sérii!!!!

#7 VampKošilka #9 Niksí
31.12.2016 | 17:40:53
VampKošilka

#6 dadinka: To mohl napsat i za účelem toho, aby rozbouřené fanoušky uklidnil, ale tak, kdo ví. Mě je docela jedno, zda tam bude nebo nebude, to se tak či onak uvidí. Řekla bych, že můžeš být v klidu. I kdyby se neměl nadále v 6B objevovat, tak taková Nina Dobrev taky z TVD vzala dráhu a její postavu nezabili, pochybuji, že by se to stalo v případě Stilese.

#8 dadinka
31.12.2016 | 17:57:34
dadinka

#7 VampKošilka: Vím, ale přijde mi to strašně blbé odstřihnout hlavní postavu, když je konečná série. Samozřejmě to chápu, ale i tak mě to štve. Vůbec mi nebude vadit, když tam Dyl ty díly v 6B nebude, ale musí být v posledním dílu! To by skončilo pěkně divně bez Stilese :/, který tam hraje od 1. dílu.

31.12.2016 | 18:10:41
Niksí

#5 VampKošilka: Já si to myslela :( povinností má moc, ale osobně bych asi vážně radši počkala na konec Teen Wolf o nějaký ten měsíc dýl, než mít finále bez něj. Myslím, že tam bude prázdno a „nová parta Liam a spol“ to prostě „neutáhnou“

#6 dadinka: Popravdě, taky v to doufám, ale myslím, že tohle není jeho instagram. Neříkal někde, že tuto „sociální síť“ nepoužívá? Ale bohužel jsem na tom jinak fakt stejně jak ty – nechat finálovou řadu bez hlavní postavy, snad té (krom Scota) nejdůležitější, to se mi ani trochu nelíbí. Myslím, že spousta fanoušků by na to „finále“ klidně počkalo, než to ukončit bez něj – no uvidíme, sama jsem na to zvědavá. Jen vážně doufám, že ho „nezabijou“ – i když, nevím, jestli bude o moc lepší, když on zmizí a nechá tam všechny své přátele… :( :D

#10 dadinka #11 VampKošilka
1.1.2017 | 14:25:19
dadinka

#9 Niksí: Pokud vím, tak instagram má dokonce 2 xD. Soukromý, fakt jenom pro přátelé a pak veřejný, pro fanoušky. Jak jsem si to tak prohlížela, tak to vypadá, že je to Dylův instagram, protože si nedokážu představit, kde by nějaký fanoušek bral takové fotky, jako např. klapku z natáčení Maze runner: Death Cure :D. Nebo já aspon doufám :D. Souhlasím, klidně ať je finále až další rok, ale prostě Stiles tam být musí! Hej, že :D? Já ho sice nechci zabít, ale představa, že odtamtud nějakým záhadným způsobem odejde, se mi taky nelíbí. Scéna smrti by byla aspon zajímavá :/, sice nehorázně smutná, ale když už tak aspon něco :). Musíme držet palce :), že to všechno klapne.

#12 Niksí
1.1.2017 | 15:05:52
VampKošilka

#9 Niksí: Já to přežiju s ním i bez něj, podle mě to dobře funguje i když tam není, ale tak, možná je to tím, že jsem ho tam nikdy nějak zvlášt nepotřebovala. Nicméně musím uznat, že by bylo smutné, kdyby tam původní party zbyli jen Lydia a Scott, ale pro dlouho běžící seriál je běžné, že se tam neudrží původní sestava postav. I z postav, co se přidaly ve třetí sérii zbyla snad jen Malia. Tak, třeba si Dylan svojí scheduly nakonec i tak přizbůsobil, kdo ví a pokud ne, tak myslím, že bude i tak zapojen do děje, i když tam nebude, jako s to děje v TVD s Elenou.

#12 Niksí
1.1.2017 | 16:34:11
Niksí

#10 dadinka: Jo tak to by bylo super, jestli je to fakt jeho a prohlásil to! :D jako to je fakt – některé fotky by byly asi těžko sehnatelné, ale víš jak – nikdy nevíš :D Každopádně kdyby na konci 6A umřel, asi si vybrečím oči :D Nedokážu si to absolutně představit :D Stačilo mi, když sem viděla na youtube nějaké video jakože „What if Stiles Stilinski died“ a dokonalé propláchnutí slzných kanálků zaručeno… na druhou stranu – je to sice hrozné, ale asi bych to brala vážně radši, než že by prostě odjel a nechal je tam s posledním záporákem – to bych mu asi „neodpustila“, jestli chápeš :D

#11 VampKošilka: Tak to je jiná, pro mě „Stiles znamená Teen Wolf“ a přežívám 6A jen kvůli tomu, že je tam aspoň takto „pasivně“, kdy ho hledají. Naopak fakt nemusím ty „mladé“ :D No a přesně jak říkáš, kdyby tam nebyl on, tak z původních zůstane jen Scott a Lydie (plus Malia, když ji tam budu počítat, protože ta mi k nim ještě zapadá) a to mi přijde málo :( Přála bych si je tam všechny – Dereka, Isaca… – ale Stilese fakt nejvíc už proto, že je Scottův „parťák“. No bohužel až čas ukáže, jak to vážně bude a jak se s tím popřípadě vypořádají!

#13 dadinka #14 VampKošilka
1.1.2017 | 19:08:41
dadinka

#12 Niksí: To video jsem viděla :D a bylo fakt smutné :/. No, to já bych taky hrozně moc brečela :D, bych to řešila ještě tak týden tu jeho smrt :D. Taky! Prostě radši ať umře, než aby se stalo něco takového. Je to hrůza, ale jinak to nejde :(.

1.1.2017 | 19:32:27
VampKošilka

#12 Niksí: Tak asi každý má svojí oblíbenou postavu, bez které si seriál nedovede představit, ale seriál je především o Scottovi, takže dokud tam bude on, tak seriál může fungovat, ovšem to samozřejmě nezlehčuje fakt, že by se přišlo o postavu, která si s ním tu cestu prošla a která tam byla vždycky. Maliu jsem nezapočítala, protože tam není úplně od samého počátku, narážela jsem na úplně původní sestavu, ale samozřejmě, že se počítá. Stala se zaslouženě plnohodnotným členem smečky, dokonce mým nejoblíbenějším členem smečky. Tak by tedy zůstali Malia, Scott a Lydia a pokud počítáme postavy jako sheriff, Melissa, papa Argent (ačkoliv u něj mám neblahé tušení, že tuto sérii nepřežije). Jak říkám, já se bez Stilese docela obejdu, Dylan hraje ve skvělých filmech, které mu za ten čas, který není v Teen Wolfu podle mě stojí a pokud by měl Stiles třeba zemřít, tak nadruhou stranu. V posledních sériích se stává docela hodně často, že umírají postavy, co tam byly delší dobu, jako příklad můžu dát True Blood, který v poslední sérii dorazil hned 3 hlavní postavy, z toho dvě tam též byly od samého počátku. V TVD se ted děje něco podobného. No, nebudu tě strašit, třeba si to Dylan zařídil a bude stíhat. A i kdyby ne, tak to hned neznamená smrt pro postavu, kterou hraje. Upřímně toho, že by Stiles zemřel se nějak neobávám, zkrátka věřím tomu, že se to nestane. Daniel Sharman taky odešel a postavu mu nezabili, pro případ, že by se chtěl vrátit. No, to mi připomíná, že aspon Isaac by se mohl v 6B objevit aspon na chvilku.

1.1.2017 | 21:48:17
Car

to jsou mi novinky teda s tím Dylanem :D ale faktem je, že jak tu bylo řečeno, tak hraje v hodně dobrých filmech a myslím, že o tomto herci toho ještě hodně uslyšíme což jsem ráda :-) bude škoda, pokud se tady už neobjeví ale co se dá dělat… taky si nemyslím, že by ho nechali zabít to je podle mě blbost, btw: má ještě něco natočeného z této série nebo to všechno už? nevíte někdo? :-)

#16 VampKošilka
2.1.2017 | 14:20:06
VampKošilka

#15 Car: Už má dotočeno, co se týče 6A.

#17 Car
2.1.2017 | 15:39:02
Car

#16 VampKošilka: jako mě tam taky zatím nějak extra nechybí :D jako minulý díl bylo to příjemný ne že ne, ale i tak ta show funguje docela dobře i bez něj :-) pokud se neobjeví v 6B nedá se nic dělat no :D aspoň odpůrci Stydie budou mít pokoj :D

#18 VampKošilka
2.1.2017 | 16:30:04
VampKošilka

#17 Car: Funguje. Pochybuji, že by odchod Dylana nějak zabránil tomu, aby nebyla Stydia. Opět zmíním TVD, kde je ukázkově jeden v páru stačí. I bez Niny se tam ta DE cpe, takže pokud tam tvůrci tu Stydiu budou chtít, bude tam. Ale celkem jsem se musela pousmát nad zděšenými reakcemi Stydia fanoušků, kde přáli Dylanovi smrt, označili ho za zrádce, protože odchází kvůli svým povinnostem a je jen možnost, že Stydia nebude, ačkoliv mám za to, že nikdo nepotvrdil, že to znamená konec pro Stydiu. Na Twitteru je někdy fakt sranda. Ale já bych samozřejmě byla ráda, kdyby to znamenalo konec pro Stydiu, je to jediná věc, která mi momentálně v Teen Wolfu překáží.

#19 Car
2.1.2017 | 16:53:47
Car

#18 VampKošilka: ježiš tak to už je fakt moc :D to jsou opravdu fanoušci jak stehno no :D tak jako Nina taky odešla za lepším nebudeme si nalhávat že ne :D nechtěla být celý život coby upírová nanynka což celkem chápu :D tak uvidíme jak se jí to povede, pač Dylanovi se to daří podle mě líp :D … no nevíím mě je to asi jedno vzhledem k tomi jak zoufale je dali dohromady a ještě na konci… ale takhle bych to vážně nehrotila teda…

#20 VampKošilka
2.1.2017 | 17:06:38
VampKošilka

#19 Car: Jak říkám, je to celkem p-del je sledovat. Jako normální Stydia fanoušci jsou, ale na Twitteru jsou opravdu jen ti největší Stydia magoři. :D Ninka se rozhodla odejít a přineslo jí to mnohem méně, než Dylanovi, který to dotáhl mnohem víš a show opustit nemusel(až do ted, samozřejmě). No jo, je smutné, že se na něj takhle sesypali pro nějaký jejich ship, který je momentálně tam jen kvůli nim, přesto stále napadají Jeffa Davise a hlavně Willa Wallace za něco se Stydiou(pořád a neustále s něčím ohledně toho otravují), onehdy to bylo, že chtějí Stydia sex scénu v jeepu. Pak jim Will řekl, že v show jsou i jiné postavy, než Stiles a Lydia a se zastal Stalie a Marrish. :D Jako, pokud to byl od něj trolling, tak znamenitý. :D

#21 Car
2.1.2017 | 19:22:43
Car

#20 VampKošilka: achjo :D to je fakt hrozný… asi tak nějak… taky si myslím…dyt o Nině je slyšet pořád jen v souvislosti s tím filmem, kde má hlavní roli ten Vin Diesel tuším :D jinak nic moc… a člověk by řekl, že se s ni roztrhne pytel, nebo minimálně ona sama si to určitě myslela :D ale ono prd… naopak Dylana velmi ráda uvidím i nadále, což platí i pro pár dalších postav z TW ale uvidiíme no :-) to se bojim i u TVD, že Paul a Candice upadnou do zapomění :-( což by byla taky škoda… ježiš :D sex scéna v jeepu :D omfg :D tak to mají asi trochu smůlu no pokud to Dylan zapíchne na dobro ale tomu moc nevěřím nevím jak je náročný točit pár dílů..ale myslím si, že v tomhle směru on je takový, že by tu show nenechal jen tak ve ,,štychu,, nevím no… myslim, si že se tam vrátí ještě minimánlě na pár epizod…nechápu :D tak at se už rozhodnout omg :D

#22 VampKošilka
2.1.2017 | 20:04:59
VampKošilka

#21 Car: Náročné to není, jen čas mu nezbývá, když měl tu nehodu, ze které se musel zotavovat. Tak do budoucnosti nikdo nevidí. Sledovanost klesá i s ním, ale to, že odešel neznamená, že se nemůže vrátit, když mu to časově výjde, či si to nějak jinak zařídí.

#23 Car
2.1.2017 | 20:37:03
Car

#22 VampKošilka: jasný no :-) prostě to je jak to je, ale, že někdo takhle vyvádí, mi přijde trapné… jo no to, že sledovanost klesá i s tím, že tam není je taky smutný..chápu že nikoho nebaví se dívat na tu novou partu ale tak furt je tam velká část té staré no… já si taky myslím :-)

2.1.2017 | 20:52:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců