Tell Me a Story (Nepohádky) S02E07: Thorns and All

S02E07: Thorns and All

S02E07: Thorns and All

Simonina vina a strach z její nevlastní rodiny brání jejímu vztahu s Jacksonem. To ho vytáčí do neuvěřitelných otáček. Doktor přináší skvělé zprávy pro Ashley a Rebeccu, zatímco policie Nashvillu dále pokračuje ve svém vyšetřování. Mezitím se vše otáčí, když Olivia vyslýchá zajatého Tuckera. Tím ho nutí se vypořádat se svou minulostí a přítomností.

cz sk
16.1.2020
52 minut

Foto: CBS All Access

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Olivie TOP.

6.5.2020 | 22:16:21
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Olivie je fakt čislo takhle si vyměnit role a kdo vi co připravi přiště, Ashley je dobra že se ted stara o sebe a rodinu a nikam nespěcha, Jacksona mi je lito že spadlk zase do problemu ale jsem zvědav na Simone.

14.4.2020 | 12:50:00

Tell Me a Story (Nepohádky)
93/100 - 57×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců