Tell Me a Story (Nepohádky) S02E08: Sweet Dreams

S02E08: Sweet Dreams

S02E08: Sweet Dreams

Jackson i Maddie, kteří jsou oba zničení, najdou mezi sebou pochopení a sebe útěchu. Ashley je odhodlána vrátit se na jeviště, ale Rebecca a Beau se obávají potenciálních rizik. Simone a Veronica se smíří a usilují o to, aby byly rodinou. Mezitím Oliviin plán pokračuje a Tucker má znepokojivé sny.

cz sk
23.1.2020
52 minut

Foto: CBS All Access

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Olivie opět TOP, takhle si nakráčet k Maddie, Simon také hraje tvrdě, no špatná zpráva je, že nám seriál bohužel zřejmě zrušili a další řada, řady nebudou, nebo možná bude čekání hodně dlouhé… je to škoda!

13.5.2020 | 14:02:52
Jiri007

Dobry díl, musim řict že Olivia byla fakt stylova takhle si nakračet do kancelaře Maddie a pak se o ni dozvědět vic a nakonec se odhali, a nečekal jsem že za tim co se děje Ashley muže holka, kdo vi jakej ma motiv ale musim řict že Simone ma teda smulu.

14.4.2020 | 13:51:45

Tell Me a Story (Nepohádky)
93/100 - 57×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců