Tell Me a Story (Nepohádky) S02E09: Favorite Son

S02E09: Favorite Son

S02E09: Favorite Son

Ashley čelí rostoucímu tlaku na zrušení jejího nadcházejícího koncertu poté, co je Beau zasažen nehodou. Jackson udělal krok vpřed, když se stává opět střízlivým a snaží se vše urovnat s Rebeccou. Policie se ptá Veronicy na smrt Clay Callowaye, zatímco Simone a Maddie samostatně hledají odpovědi.

cz sk
30.1.2020
49 minut

Foto: CBS All Access

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Olivie se nám tak trochu utrhla ze řetězů, že?!

21.5.2020 | 13:48:59
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Olivia je fakt čislo, vždyt toho poldu by dokazala prostě jednoduše ukecat a ne ho zabit ale musim řict že Maddie a Tucker dobře nakonec spolupracovali a nečekal jsem že za tim všim stoji Derek a jsem zvědav na Ashley.

15.4.2020 | 13:14:12

Tell Me a Story (Nepohádky)
93/100 - 57×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců