Tell Me a Story (Nepohádky) S02E10: Ever After

S02E10: Ever After

S02E10: Ever After

Tucker a Maddie se zoufale snaží uniknout Oliviiným spárům a uchýlí se k zoufalým opatřením. Simone začíná svému nevlastnímu bratrovi stále více nedůvěřovat, ale nechce Jacksona dále zapojovat. Ashley, Rebecca a Beau jsou opět silná trojka a připravují se na návratový koncert, zatímco pomstychtivá Taylor uvádí svůj konečný plán do pohybu.

cz sk
6.2.2020
49 minut

Foto: CBS All Access

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Večerníček ala trojka Maddie, Tucker a Olivie, tak to si už nepustíme, škoda. Byla to parádí jízda. Samozřejmě že Olivie má devět životů. Ten zbytek, pravda, docela předvidatelné, Taylor mrtvá, Beau přežil, opět, hmm… spíš je škoda, že pokračování hned tak nebude, pokud vůbec?! Jako finále řady dost dobré, ale jako případné finále seriálu, tak to už je jiná…

27.5.2020 | 15:08:31
Jiri007

Dobry dil musim řict že jsem čekal že to Olivia přežije ale dobře se rozloučila těmi kytkami a to ostatni mě už tak nezajimalo ale Olivia byla perfekni padouch.

15.4.2020 | 14:17:25
Rik

Finále bylo oproti první sérii více „romantické“ a předvídatelné,tvůr­ci se nenamáhali vytvořit větší napětí.

20.2.2020 | 20:37:15
OriginalHunter

Finále bolo slabšie ale čo sa týka celej série bol som spokojný. Neviete ako to vyzerá s dalšou sériou?

20.2.2020 | 9:29:34
Veris03

Konec mi přišel hodně slabý. Ničím nezajímavý, děj zcela předvídatelný. Škoda. U konce první série člověk skoro ani nedýchal, tady by si ten konec člověk nemusel ani pustit, protože to dopadne přesně tak, jak čeká, nic zajímavého.

19.2.2020 | 8:37:24

Tell Me a Story (Nepohádky)
93/100 - 57×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců