Tell Me a Story (Nepohádky) Colleen Powell

Colleen Powell

Colleen Powell

Babička Kayly a podnikatelka s půjčovnou kostýmů, která představovala babičku z pohádky O Červené Karkulce.

Sezóny 1
2018 -

Ne úplně typická babička Colleen se rozhodne pomoci svému synovi a své vnučce poté, co jeho manželka zahyne při autonehodě. Její vnučka, Kayla, rozhodně není neproblémový teenager. Častokrát spolu mají spor, ale postupně k sobě najdou cestu, a to v nejlepším okamžiku. Navzájem se totiž musí ochránit před nebezpečím, jež se skrývá v bývalém příteli a učiteli její vnučky Nickovi, který se po odmítnutí ze strany Kayly rozhodne Colleen unést a schovat se s ní v hotelu.

Kayla poté přijde, aby svoji babičku zachránila a na základě hry Pravda nebo úkol se s ní vymění a slíbí Nickovi, že s ním odjede do Paříže, pokud Colleen pustí. Nick jí slíbí, že se tak stane, ale na poslední chvíli zapálí pokoj i s Colleen a chce s Kaylou zmizet. Situaci zachrání její syn Tim, který napadne Nicka a společně poté utečou před požárem. Zdá se, že Nick nakonec uhořel v požáru, ale není tomu tak. Je zabit až Kaylou, která ho po jeho napadení v jejím domě, shodí ze schodů.


Kim Cattrall jako Coleen Powell. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců