Tell Me a Story (Nepohádky)
91/100 - 61×

Tell Me a Story(Nepohádky)

Máte rádi pohádky? Tak si je pojďme zasadit do reálného světa. Tři malá prasátka, Červená Karkulka a Jeníček a Mařenka jsou předlohou příběhů, které sledujeme během první řady. Ve druhé řadě se naopak vrháme na příběh tří princezen, Popelky, Šípkové Růženky a Krásky.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy, Thriller
hrají
James Wolk (Jordan Evans), Paul Wesley (Eddie Longo), Michael Raymond-James (Mitch Longo), Dorian Missick (Sam Reynolds), Dania Ramirez (Hannah Perez), Davi Santos (Gabe Perez), Danielle Campbell (Kayla Powell), Billy Magnussen (Nick Sullivan), Kim Cattrall (Colleen Powell), Sam Jaeger (Tim Powell), Danielle Campbell (Olivia Moon), Paul Wesley (Tucker Reed), Odette Annable (Maddie Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt), Eka Darville (Beau Morris)

Eddie Longo

Eddie Longo

Barman a bratr Mitche Longa, který představoval jedno ze tří prasátek z pohádky O třech prasátkách.

Sezóny 1
2018 - 2018

Eddie pracoval jako barman v baru Rapture Night Club a zároveň už dlouhá léta neúspěšně bojoval se závislostí na drogách. Aby se zbavil dluhů, přidal se ke svému bratrovi Mitchovi a Samovi Reynoldsovi a společně v prasečích maskách vykradli klenotnictví během protestů, kdy měli podobné masky všichni protestující.

Zdálo se to jako snadný úkol, ale skončil tragicky smrtí Beth Miller, snoubenky Jordana Evanse. Přestože se jim s diamanty podařilo utéct, Eddie nikdy nedostal svůj podíl, naopak si sám vzal život poté, co omylem zastřelil svou přítelkyni Carlu, když si ji spletl s Jordanem.


Paul Wesley jako Eddie Longo. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama