Tell Me a Story (Nepohádky) Gabe Perez

Gabe Perez

Gabe Perez

Tanečník v gay baru a bratr Hannah Perez, který představoval Jeníčka z pohádky O perníkové chaloupce.

Sezóny 1
2018 - 2019

Zlomený a zranitelný mladý muž, spíše chlapec, má problémy udržet svůj život v lati. Poté, co se jeho sestra Hannah jeho jediná rodina – přihlásila do armády, aby splatila dluhy za otcovu léčbu, zůstal Gabe úplně sám. O to bylo jednodušší spadnout do víru drog a sexu, což alespoň trochu zlehčovalo krutou realitu. Náhle se však nachází v nebezpečné situaci a musí požádat o pomoc svou sestru, což je oba uvrhne do smrtelného nebezpečí.

Gabe se svým spolubydlícím vydají do hotelu na soukromou párty ve třech k jednomu muži do jeho hotelového pokoje. Celá akce se však zvrhne a Gabe omylem v sebeobranně strčí do muže, který se bouchne hlavou o stůl a následně zemře. V té chvíli zavolá na pomoc svoji sestru, která mu pomůže se ze šlamastyky dostat, ale uvrhne je do další. U muže najdou klíč, který je zavede k tašce s dvěma miliony dolarů. Ukradnou ji, ale neví, že taška patří Katrině Thorn, jež je majitelkou tašky a chce ji směnit se Samem Reynoldsem za neobroušené diamanty. Matka Katriny nakonec unese Gabea a vyhrožuje Hannah, aby dovezla peníze, jinak jejího bratra zabije. Nakonec vše dobře dopadne, Katrina zemře a on a Hannah si otevřou posilovnu pro veterány.


Davi Santos jako Gabe Perez. Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Ohodnoťte hlavní postavy druhé řady seriálu Tell Me a Story

Dočkali jsme se premiéry druhé řady seriálu Tell Me a Story, a tak jsme pro vás připravili hlavní postavy ze druhé řady. Podívejte se na ně v databázi a nezapomeňte je ohodnotit.

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců