Nová série Teorie velkého třesku startuje již za dva týdny a CBS vypustila fotky k první epizodě, ve které se naše parta znovu shledá se Sheldonem, který se přes léto vydal na cesty.
Zdroj: CBS
12 sezón | CBS | 22 minut
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /9
top92
omg ta Penny má tedá ránu :D
Homie
Penny teď vypadá jak Claire Underwood. Jinak už se těším na novou sérii. :)
garvon
Penny vypada o 20 let starsi
Oveckoun
To není Penny. To je Ellen DeGeneres :D
PecaCZE
Tak to jsem rád, že nejsem jediný ohledně názoru na Penny :D. Určitě uvidíme spoustu stříhů na Sheldonovu výpravu to může být sranda :).
Komanch
Z Penny se stala lesbička :D
Luckys92
A ja jako jedinej se hrde hlasim k tomu, ze se mi Kaley takhle libi, chtelo to zmenu a tohle je presne ono… mimo to… ona bude krasna i kdyby na hlave nemela nic :-p
ZuziJ
Mě se novej sestřih Penny taky docela líbí, jako člověk, kterej před necelým rokem taky ostříhal skoro všechno co měl na hlavě jí fandím… A v tom kostýmku jí to strašně sluší, ty černobílý lodičky jsou dokonalý! ♥
Moniicek127
Já jsem hlavně zvědavá, jaká bude 8. série. Trošku mě mrzí, že už je to z 90% jen o vztazích. 1. a 2. série pro mě byly TOP. Chápu, že každá postava se musí nějak vyvíjet, ale trošku méně vztahů a více původního zaměření by neškodila :) Hlavně mi chybí starý Howard, který byl totální úchylák :)