Zdroj: CBS
Kluci se budou připravovat na premiéru nových Hvězdných válek. Sheldon bude plánovat speciální událost pro Amy k jejím narozeninám. V dílu bude znovu vystupovat Wil Wheaton.
Foto: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /3
czechshamyfan
tak už jsem to viděla…a viděla…a ještě jednou…opravdu smekám před scénáristy. Chytře a vtipně napsané. dostala mě už ta úvodní sekvence ala SW. A Shamy? Nemají chybu :-)
Imolo
Myslím že tímto dílem dali Scénáristé to co určitě chtěli vidět (nebo vědět že se to opravdu stane :D) všichni fanoušci. A jsem i rád že je dali zpátky dohromady :)
#3 czechshamyfanczechshamyfan
#2 Imolo: Podle posledních výsledků sledovanosti, se to scénáristům povedlo. Prozradit cca.měsíc dopředu, že Shamy budou mít sex, byl skvělý tah. A upřímně, já osobně se těším na další díly, hlavně kdy a jak se na scéně opět objeví zásnubní prsten :-)