Za dva týdny se dočkáme epizody, ve které se Sheldon a Leonard vydají za Georgem Lucasem, zatímco druhá část party bude svádět boj v pin-pongu o Howardovu Tardis z Doctora Who.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /11
Stargaryen
Tohle vypadá jako skvělá epizoda pro fanoušky Doctor Who! :)
Atrekan
Vypadá to luxusně, ale není to „Howardův Tardis“, ale „Howardovu Tardis“.
#4 HermiJ #11 fanta2pomerancČelo
Dveře TARDIS do pokoje chci taky! :D
HermiJ čestný člen redakce
#2 Atrekan: Přemýšlela jsem nad ženským rodem, dík za opravu.
Zupol
Vypadá to luxusně,už se moc těším. :)
Jáchym Pochop
Pane Bože! V to jsem ani nedoufal
Liss93
Skvělé! Konečně se od zmínek posunuli k vyobrazení a nakonec bychom mohli očekávat i nějakého „Doctora“? :)
vytany
Líbí se mi Sheldonův kostým čtvrtého doktora. Myslím si, že žádný představitel doktora se asi neobjeví, ale bylo by to skvělé. Také se těším, jak to bude vypadat uvnitř Howardovy Tardis, i když to bude asi „As small as from the outside“ :-)
Naitomea
Výborě, Sheldon se transformuje na Doktora… ale že by nějak zmínil skon Nimoye, to né :(
#10 Wybly-wobly, Timey-WimeyWybly-wobly, Timey-Wimey
#9 Naitomea: hmm… ale vypadá to super!
fanta2pomeranc
#2 Atrekan: Teď udělám něco, co z duše nesnáším na všech fanouškovských debatách – budu hnidopich… není to Tardis, ale TARDIS, protože je to zkratka..:-D