Zdroj: CBS
Leonard vloží na internet svou úspěšnou práci, kterou bude kritizovat jeden anonymní čtenář a holky vzpomínají na trapasy z minulosti.
České titulky k dnešní epizodě jsou hotové. Za překlad děkujeme @Oweymu.. Po zhlédnutí prosím ohodnoťte epizodu, stejně tak můžete zpětně hodnotit předcházející díly.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /10
top92
No tak dnešní díl uplná bomba (y) snad nejlepší od hallowenského speciálu 2011
PecaCZE
Díky za titulky :)
Spectacular
Po tomhle dílu bych nikdy neřekla, že kvalita seriálu upadá. A klidně řeknu, že to byl nejlepší díl osmé série :)
PecaCZE
Někdy fakt nechápu… zrovna když se mi zdá takovej průměrnej díl, tak tu čtu tykový pozitivní komentáře a to není poprvý :D
#5 StolidStolid
#4 PecaCZE: OMG, jiný člověk, jiný vkus. Každému se líbí něco jiného, tak už se tolik nedivte! Mě sease taky tolik nelíbil, ale propadák to zase taky nebyl. Mě se líbil.
ondrisko77
Prepáčte všetci , ale toto bolo fakt trápne, detské vtipy, asi som už z toho vyrástol…Fakt im dochádzajú nápady.
MP94
Tak konečně… Nejlepší díl z celé osmé řady! Už jsem v to ani nedoufal :)
lightbrand2
Strašnej díl…
FunkyTN
upne fantasticky diel! Konecne aj nieco z fyziky, potesil aj Mr. Hawking a aj u zenskej casti sa dalo par krat dobre zasmiat.. Velka spokojnost
Fredy1
Suhlasim tento diel bol asi naj s 8 serii len nech to tak dalej pokracuje :)