Zdroj: CBS
Do seriálu znovu zavítají matky Sheldona a Leonarda. A nejen to, uvidíme je spolu ve stejné epizodě.
Christine Baranski a Laurie Metcalf se vrací do seriálu jako Beverly Hofstadterová a Marie Cooperová.
Vůbec poprvé se spolu ženy potkají v jedné epizodě. Mělo by jít o předposlední epizodu 8. série odvysílanou 1. května 2015. Naposledy si herečky zahrály v 7. sérii.
Zdroj (foto, text): TV Line.com
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /6
mkbn
Konečně, už mi tam trochu chyběly :-)
Zupol
Už se moc těším,konečně už mi tam moc chyběly. :-)
Triplax
Já jsem si říkal, kdy je dají konečně dohromady.
Liss93
Na matinky se těším, to bude zajímavý pokec :D
Jasperblabla
Konečně je daly do jedné epizodky …teším se :-)
PecaCZE
Díky za titulky. Jak vlezli do pevnosti, tak to byla dokonalá atmosféra pro polibek si myslím :)