Zdroj: CBS
Od příštího týdne se znovu změní vysílací doba seriálu. Stejně jako tomu bylo i loni, Teorie se přesouvá na čtvrteční večery. V Česku se nových dílů dočkáme vždy v ranních pátečních hodinách. Stanice CBS připravila video, aby fanoušky na změnu upozornila.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /11
Liss93
Super znělka!! :D
PecaCZE
Takže opět pátky :). Skvěle sestříhaný, povedlo se.
Packa
To je fakt skvělé! :D Pátky nevadí, aspoň budu mít během týdne víc času na školu (ehm… :D ).
#8 kath023scottt1
COOL
Justýnka
Parádní video! :)
MGTka
Skvělé!
Serial.Lover
haha :)
kath023
#3 Packa: Neboj,ono se najde něco jinýho (vím o čem mluvím :D )
#9 PackaPacka
#8 kath023: To byla i trošku ironie. Pořád mi zůstávají seriály na pondělí, úterý, středu, čtvrtek i pátek. :D
#11 PecaCZECesc
Dobře sestřihaný. :D
PecaCZE
#9 Packa: Taky bych byl radši, kdyby to zůstalo.