Zdroj: CBS
Český překlad k dvacáté druhé epizodě je hotov, ale večer se dočkáte ještě aktualizované verze s korekcí. Na překladu spolupracovali @Johnnywhatever, @KlárkaP a o korekci se postará @Magnus Petersson, děkujeme. Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /9
PecaCZE
Díky za titulky :). Poznámka: řádek 205 je kratší vzhledem k tomu co Sheldon řekl, ale asi jste to tak udělali kvůli místu a že to ničemu nevadí.
Maximiliancz
Díky :)
Hanry
Tak co říkáte na tento díl? Pár vtipných hlášek tam blyo jen díky Zacovi, tzn 3–5.min z dílu, jinak opět totální propadák a odpad, trapné a naprosto nevtipné scény…RIP TBBT :(
#5 Batu_Khan #8 JNYbejbous
No říkal jsem si, jestli je to jen mou náladou, ale ten díl mi připadal nezáživný až nudný. Ani jsem se snad nezasmál. Ale nezapomeňte napsat, že když se mi to nelíbí tak se nemám dívat.
Batu_Khan
#3 Hanry: Prirodzene to prešlo do seriálu na spôsob Priatelia, je to síce o triedu horšie ako keď seriál začínal, ale je stále pozerateľní a k seriálu, pozriem, občas zasmejem a inak neriešim
#6 HanryHanry
#5 Batu_Khan: jj tak je mi jasne, ze nikdo necekal, ze tyto serie budou stejne kvalitni jako ty zacatky, ale tohle neni o třídu horší..to je vyloženě 10 tříd, grafem si lze představit vrchol(100 bodu si treba mysli.), kterym se spustila kolmá svisla primka do bodu 0 (0 jakoze odpad)..ne postupne upadajici kvalita ale proste hned (podle me cca od 5.serie) šla kvalita dolů. K tomuto dílu bych i já sám dokázal si ,vymyslet lepší děj,zápletku,akci,dialog než tvůrci, kteří na to evidentně serou..Věřím, že i každý z vás by vymyslel něco lepšího, než co jsem teď viděli.
azazel
za cele ty roky spokojenosti me tento dil strasne zklamal… :-(
JNY
#3 Hanry: Vtipálek :D odpad? Haha
iguaner
Díky za titulky! Měl bych malou poznámku k titulku: 466 00:18:59,630 → 00:19:01,263 Hair of the dog. , který máte přeložený jako psí chlup. Podle mě jde ale o idiom a něco jako „vyprošťovák“.