Zdroj: CBS
Letošní epizodu věnovanou tematice Díkůvzdání si již můžete vychutnat s českými titulky. O překlad se postarali @KlárkaP a @Johnnywhatever, mnohokrát děkuji. Budeme rádi, když epizodu po zhlédnutí ohodnotíte.
Zdroj: CBS
12 sezón | CBS | 22 minut
HBO Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV | Telly | SledovaniTV
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
| Telly
| SledovaniTV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /18
Justýnka
Díky za titulky. :)
Failon
mne to stale stahuje titulky 9×8 a nie 9×9
#9 Murphy FF #10 XavikMajlamt17
spatnej dil… pls opravit
#10 XavikJelda
Spatné titulky jsou tam k předchozímu dílu
#10 Xavikpol104
Titulky se stahuji z předešleho dilu prosim o opravu děkuji :)
#10 XavikLulinecka223
Také prosím o opravu titulků :)
#10 XavikDiceCze
Fakt to teď stahuje na 9×08. Asi před 5ti hodinama, když jsem stahoval já, bylo vše v pořádku…
#10 XavikMurphy FF
Nastaveny spatne titulky. Mate tam 9×08 a ma byt 9×09. Diky.
#10 XavikMurphy FF
Ano je to tak, prosime opravit.#2 Failon:
Xavik admin
#2 Failon:
#11 Murphy FF#3 Majlamt17:
#4 Jelda:
#5 pol104:
#6 Lulinecka223:
#7 DiceCze:
#8 Murphy FF: Opraveno. :) Omlouváme se za komplikace.
Murphy FF
dekuji#10 Xavik:
Don.Vito
nebudu se vyjadrovat k titulkam ale chtel bych se vlastne zamyslet nad serialem samotnym, jelikoz po shlednuti posledniho dilu mi tak neak dochazi kam to cele speje … Raj nikdy nebude dokoncena dejova linka , Howie a Bernie uz ceka jen prirustek do rodiny, ktery se nepodari realizovat Penny s Leonardem a mozna dojde i k rozvodu , ale cele to je smerovane k tomu jak dojde k premene Sheldona, ktery postrada emocionalni vnimani kolem sebe a cely serial by mohl koncit jinak nez Svatbou s Amy .,,, toto je jen ma predstavivost a nic z toho se nezaklada na pravde jen male sci-fi :) budu rad kdyz se semnou nekdo podeli o vlastni nazor na vyvoj serialu ,,,, optimalne by pro me mohlo byt tak 12 sezon
#13 CescCesc
#12 Don.Vito: Seriál se teď ubírá uplně jinym směrem než na začátku, ale mně to nevadí, protože je naštěstí pořád hodně vtipnej a to je to nejdůležitější. :)
Kquistynka
přesně, furt neztrácí svůj vtip, naopak, já se směju daleko víc než jsem se smála u předešlých řad..
a i když se má sheldon s amy vyspat, myslim si že tvůrci to nepojmou jinak než s vtipem, a můžu říct že jsem sakra zvědavá, jak to vymyslej.. kdybyste někdo věděl nějaký podrobnosti o samotný scéně, tak dejte vědět :)
DomiVeselá
Ahoj, souhlasím s vámi. I já osobně při zhlížení posledních dílů čekám jen na Shamy fragmenty, Bernie, Howard a Raj jdou nějak stranou, o Penny a Leonardovi ani nemluvím – celý jejich manželský život mi přijde poněkud skřípající. A co se týče Sheldona a Amy, domnívám se, že Chuck Lorry podotkl něco v tom smyslu, že na „coitus“ scénu se těšil už hodně dlouho, tak doufám, že to nepojmou úplně vtipně. BTW – vůbec nejsem ráda, že další díl bude odvysílaný až na konci prosince :-D
karchinho
moje dojmy z posledního dílu jsou takové, že humor Penny, Leonarda a Howarda to celé zachraňuje.. takže snad se tam bude Amy méně a méně vyskytovat, moc ji ani nemusím a přijde mi, že jak tam Sheldon vede dialogy netýkající se Amy, tak je to stále velmi vtipná záležitost .. toť můj názor ;)
Hitchhiker
mám velice smíšené pocity.Poprvé po dlouhé době jsem se opravdu od srdce zasmála.Ale ten závěr mě opět trošku vzal…ale zároveň je tam naděje, že mu to někdo ručně stručně vysvětlí. Stejně je pro mě záhada jakto že se tam nikde neobjevil ten podpis smlouvy o rozchodu…
Lan
dlouho jsem se k tehle serii bbt nedostal, ale po shlednuti tehle posledni rady, no, muze to byt jeste slabsi?! je cas to rozpustit nebo pridat nove postavy aby to bylo koukatelne, protoze par foru Leonarda nebo Howarda uz to nezachrani…