Zdroj: CBS
Upoutávky k šestnácté epizodě se zabývají jediným – reakcí na odkrytí valentýnského tajemství. Videa obsahují spoilery pro ty, co ještě neviděli poslední díl.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /8
Isabella Kap
:) :)
harleyka
Sice už to s původním konceptem nemá pranic společného, věda už tam zas není ani okrajově, ale dobré oživení, těším se :)
#3 Kratos93Kratos93
#2 harleyka: To máš také že prostě kdyby to bylo čistě o vědě celou dobu těch 9 let tak to taky začne být nuda, postavy se potřebují nějak vyvíjet. Mě osobně by asi nebavilo sledovat 9 a více let charaktery které jsou od prvního dílů až do posledního stejné … Každopádně bych taky uvítal trochu víc vědeckých vtípků a tak :D ale Show je to pořád více než dobrá
QWF
To aby si strýček Sheldon vzal svého synovce a vyrazili s Howardem a jeho děckem na výlet :D :D
zuzina
každý seriál se vyvíjí, je pravda, že v první sérii bych absolutně nečekala, že nyní budou mít všichni aktéři (Raj v uvozovkách) dlouhodobý vztah, ale vlastně WHY NOT? Bavím se stále, takže za mě super i takové zvraty :)
Fulcher
Věda? A kdy to bylo vlastně o vědě? Vždy to byla spíš taková nerdovská verze Přátel. Je pravda, že si mi líbilo víc, když se nepřetřásali vzájemné vztahy hlavních hrdinů, ale je úžasné, že se to někam posouvá, většina sitcomů totiž tak nějak stojí na mrtvém bodě.
Cesc
Je pravda, že dřív se v seriálu věda objevovala daleko víc než teď, momentálně se řeší hlavně vztahy. Postavy už sice nejsou tak ujetý jako dřív, ale pořád je v seriálu dost vtipných hlášek na to, aby mě to pořád bavilo. :)
SpeedMan69
Po 6. sérii to měli ukončit. Už je z toho jenom trapná telenovela. Možná kdyby vyškrtli Amy, tak by se to zase o něco zvedlo (pro mě), protože to je nejnesympatičtější postava v dějinách sitcomu.