Zdroj: CBS
Posledně jsme byli svědky zpečetění vztahu svatbou, nyní budeme přihlížet tvrdému rozchodu. K nové epizodě, která nás čeká příští úterý, láká nová upoutávka.
Video není příliš kvalitní, YouTube bohužel momentálně nenabízí lepší.
Zdroj: CBS
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
Max
| Amazon Video
| Lepsi TV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /11
Pimster
Hádám že použije Česko a Slovensko kvůli tomu rozchodu jako metaforu.
#2 LusesitaLusesita
#1 Pimster: taky mě to hned napadlo
MartYnCz
Trochu mě mrzí, že tolik lidí neví, že československo již neexistuje. Minulý týden jsem byl ve švýcarsku a ptal jsem se jedné ženy na cestu, pak se mě zeptala odkud jsem a já řekl, že z české republiky. Chvilku přemýšlela a řekla „á, czechoslovakia.“ Když jsem podotkl, že československo se již rozpadlo s něvěřícnou tváří ze sebe vydala jen „WHAT?!!“ ..
#4 CescCesc
#3 MartYnCz: Že to neví Amíci, to bych pochopil, ale Švýcaři, to už je moc. :D
#5 vytanyvytany
#4 Cesc: To neví ani v Belgii ani v Nizozemí. Česko neznají vůbec, ale na Československo se většinou chytnou, ale je zbytečné vysvětlovat, že už jsou to dvě různé země.
RuSH3R
Další náhled :-) https://www.youtube.com/watch?…
pdoctor
at uz to trapeni skonci, dokud si serial budeme pamatovat jeste trochu jako jeden z nejlepsich sitcomu vubec. Jedine, k cemu serial smeruje je HIMYM, u ktereho si temer vsichni pamatujeme jen zpackane posledni serie a o uplnem konci nemluve.
Stolid
Ano, je ostudné, že o nás nikdo neví. Ale ruku na srdce, jsme moc malé země. A náhodou, v srdci i v krví dál Čechoslovák! :D :-)
jitka69
Jo já jsem s hodonínska, to je hraniční město a my to rozdělení politikům nežerem. Dál jsme jeden národ, jedna země. A jen se na na novou sérku těším!!!!!
SpeedMan69
Kéž by se díky rozchodu postava Amy objevovala v seriálu míň a míň.
#11 david.pdavid.p
#10 SpeedMan69: to zní dobře, ale podle mě pár epizod budou od sebe a pak se k sobě opět vrátí…