Zdroj: CBS
Čeká nás jedna z nejpodivnějších podívaných, jak sám konstatuje Leonard v nové upoutávce. Kluci budou řešit úspěch Leonardovy práce a holky se podělí o nejtajnější zážitky.
Lepší kvalitu nabízí web spoilertv.com.
Zdroj: CBS
12 sezón | CBS | 22 minut
HBO Max | Amazon Prime Video | Lepsi TV | Telly | SledovaniTV
Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2007 | Ukončeno
12 sezón
| CBS
| 22 minut
HBO Max
| Amazon Prime Video
| Lepsi TV
| Telly
| SledovaniTV
Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servírka Penny?
Obsazení:Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)
(více)
Diskuze /5
Zupol
Skvělé,už se těším. :)
PecaCZE
YouTube HD … HD zapnuta a ta kvalita… jako fakt ?
tomasmachalekkkk
Na youtube na oficiálních stránkách je super kvalita.Tohle jen někdo nahrál a dal na youtube.Jsou to ty první videa od fanoušků.Kvalita je vždy horší.Když je to nahrané z jejich stránek,pomocí frapsu :) Venku jsou i nové Sneak Peeky 1–2
mkbn
Docela jsem se bavil.
Ale musím říct, že „troll“ mne překvapil, čekal jsem spíš Kriepkeho :-)
#5 Damon_CZDamon_CZ
#4 mkbn: nejsi sám, kdo byl překvapen :D mě ten díl hodně bavil :)