Terminator (Terminátor) - strana 3

Poslední novinky

 • Čtvtý Terminátor si vede u nás lépe než jinde

  Zatímco severoamerické výsledky nového Terminátora jsou vzhledem k očekáváním spíše zklamáním, u nás Terminátor Salvation potvrdil, že fanoušci se na něj velmi těšili. Během prvního víkendu ho viděli více než 40 tisic diváků, kteří v pokladnách nechali skoro 5,4 miliónů Kč.

  0 0
  9.6.2009 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Jaké jsou tržby TS?

  Během svého premiérového víkendu vydělal Terminator: Salvation něco lehce přes 43 miliónů dolarů, což sice na první pohled vypadá velmi slušně, ale vzhledem k očekávání je to relativně málo. Navíc to stačilo pouze na druhou příčku, uplynulý víkend vyhrála totiž rodinná komedie Noc v muzeu 2.

  0 0
  25.5.2009 | 0:00ThomasDiskuze (0)
 • Terminator Salvation Recenze

  Už jsme ani nevěřili, že přijde. Po odchodu Arnolda do politiky a Jamese Camerona do třetí dimenze, se zdálo, že spolu s vypuknutím Soudného dne na konci třetího dílu se Terminátor poroučí do filmové historie. Jenže zdání klame. Natočit čtvrtý díl se plánovalo už před sedmi lety spolu s trojkou. Teprve teď se na pokračování našly nové peníze a nové hvězdy. A co vzniklo?

  0 0
  24.5.2009 | 0:00ThomasDiskuze (1)

Terminator (Terminátor)
88/100 - 12×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984
hrají
Summer Glau (T-888), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Linda Hamilton (Sarah Connor),

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Terminátor 6

Terminátor 6

Reklama

Nejlepší postavy

Terminátor online