Terminator (Terminátor) Terminator Salvation Blu-Ray

Terminator Salvation Blu-Ray

Terminator Salvation Blu-Ray

Na rozdíl od DVD se může BR pochlubit mnohem zajímavější výbavou. Jeho balení je sice obyčejné, bez speciální lebky, ovšem v plechové verzi. V zahraničí seženete i klasické balení a s plnou porcí bonusů. Kromě větší porce bonusů (některé jsou stejné) je největší přidanou hodnotou BR režisérský sestřih filmu.

0 0
5.1.2010

U nás se prodává pouze plechová verze, v zahraničí seženete TS buď ještě v obyčejném obalu a nebo ve sběratelské edici s motorkou (tak trochu ve stylu Temného rytíře).

Film: 118 minut (režisérský sestřih)


Obraz: 2,40:1 anamorfní, 1080p

Zvuk: DTS-HD – anglicky, Dolby Digital 5.1 – česky, maďarsky, turecky, ukrajinsky, polsky, rusky

Titulky: české, slovenské, anglické…

Režisérský sestřih

Tato verze je necelé čtyři minuty delší, než jsme viděli v kině. Obsahuje celkem 8 nových nebo rozsířených scén, z nichž nejslavnější je odhalení poprsí Moon Bloodgood (Blair). Většina scén zmizela díky udržení ratingu PG-13 místo drsnějšího R, některé padly zřejmě díky zrychlení děje v důležitých pasážích. Tato verze neobsahuje původně slibovaných 30–40 minut nových záběrů ani prosáknutý alternativní konec. Podrobnosti

Bonusy

Reforging the Future

Moto-Terminators

Focus Points

Tyto tři bonusy jsou stejné jako v případě DVD, podívejte se tedy do DVD recenze na jejich popis.

Maximum Movie Mode

Fanouškům BR není třeba tuto funkci blíže představovat – je dobře známá i z jiných filmů. Pokud si tento mód během přehrávání aktivujete, bude se vám u vybraných scén zobrazovat například komentář režiséra, záběry z natáčení či porovnání se storyboardem. Obsahuje také rozhovory s herci, povídání o efektech a nechybí ani fotografie. Perličkou je interaktivní časová osa celé kvadrilogie. Podle zahraničních recenzí se jedná o velmi kvalitní materiál, který svojí kvalitou přesahuje zbylé „obyčejné bonusy“.

BD-Live

Pokud se připojíte na síť distributora, můžete si pustit pár speciálních videí souvisejících s filmem. Některá znáte už z kampaně při uvedení do kin (jedná se o reklamy na společnost Tech Com), čtveřice z nich je nová. Obsahuje také nové video o plánech Skynetu plus standardní přístup k BD Live chatu a různé informace o filmu a jeho obsazení.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama