Terminator (Terminátor) Terminator Salvation Soundtrack

Terminator Salvation Soundtrack

Terminator Salvation Soundtrack

Hudbu ke čtvrtému filmu sloužil ostřílený Danny Elfman, který se rozhodl nevyužít známého terminátorského motivu a místo toho vsadil na svojí vlastní akční verzi.

0 0
18.5.2009

Danny Elfman je ostřílený hudební veterán, který se proslavil především díky spolupráci s režisérem Timem Burtonem u naprosté většiny jeho filmů (Batman, Noční můra před Vánoci, Ospalá díra, Mars útočí). Mimo jiné je také autorem několika zajímavých comicsových hudebních motivů (Dick Tracy, Spider-Man, Hulk, Hellboy II, Muži v černém), umí ale také říznou akční hudbu (Wanted, Království).

Seznam tracků:
 1. Opening (6:01)
 2. All Is Lost (2:45)
 3. Broadcast (3:19)
 4. The Harvester Returns (2:45)
 5. Freeside (1:31)
 6. No Plan (1:43)
 7. Reveal/The Escape (7:44)
 8. Hydrobot Attack (1:49)
 9. Farewell (1:40)
 10. Marcus Enters Skynet (3:23)
 11. A Solution (1:44)
 12. Serena (2:28)
 13. Final Confrontation (4:14)
 14. Salvation (3:07)
 15. Rooster (Alice In Chains) (6:14)
Danny Elfman bohužel v soundtracku vůbec nepoužil známý hlavní motiv z prvních dvou Terminátorovi a nepřišel ani s nějakým vlastním novým. Zůstala tak jen nevýrazná akční výplň, které některými pasážemi připomíná Matrix. Posledním trackem je písníčky od skupiny Alice in Chains, která ale není tou, kterou znáte z traileru. Tou je The day the whole world went away od Nine Inch Nails.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama