Terminator (Terminátor) Čeká nás nová terminátoří trilogie - první díl už v roce 2015

Čeká nás nová terminátoří trilogie - první díl už v roce 2015

Čeká nás nová terminátoří trilogie - první díl už v roce 2015

Od premiéry filmu Terminator Salvation, který stagnující popularitě filmové frančízy o rakouském kyborgovi cestujícím časem zrovna nepřidal, tu dnes máme první oficiální zprávu, že Terminátor se na stříbrné plátno vrátí znovu, a to hned ve třech nových filmech, první z nichž má do světových kin vstoupit už v červnu roku 2015.

2 0
28.6.2013

Více o tomto novém projektu, vypracovaném společnými silami filmových studií Skydance Productions, Annapurna Pictures a Paramount Pictures, však dosud známo bohužel není. Řečeno bylo pouze to, že se má jednat o novou samostatně stojící trilogii (sic těžko říct, co přesně to bude znamenat) a že scénář k prvnímu dílu připraví Laeta Kalorgridis (Avatar, Prokletý ostrov) a Patrick Lussier (Drive Angry). K projektu se zatím nepřihlásil žádný z herců původních filmů, Arnold Schwarzenegger už se však před nějakým časem vyjádřil, že by se v možném pátém Terminátorovi rád ukázal. V tomto bodě je tedy možné asi cokoliv.

První díl z plánované trilogie má stanovenou premiéru na 26. červen 2015. A když už jsme právě u roku 2015, tak ten bude nejrůznějšími sequely a návraty ke klasikám opravdu nabitý. Právě tento rok nás totiž čekají například druzí Avengers, pátí Piráti z Karibiku, druhý Den nezávislosti (ano, čtete správně) či napjatě očekávaná sedmá Epizoda ságy Star Wars.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama