Terminator (Terminátor) Edward Furlong se v Dark Fate vrátí v roli Johna Connora

Edward Furlong se v Dark Fate vrátí v roli Johna Connora

Edward Furlong se v Dark Fate vrátí v roli Johna Connora

Na panelu Comic-Conu v San Diegu odhalil producent James Cameron, že v blížícím se filmu Dark Fate se vrátí do své nejslavnější role Johna Connora herec Edward Furlong.

18 0
18.7.2019

Když v roce 1991 vpadl do kin jeden z nejlepších sequelů všech dob Terminator 2: Judgment Day, mladého budoucího vůdce odboje Johna Connora si v něm zahrál herec Edward Furlong a spolu s Arnoldem Schwarzeneggerem se stal přes noc miláčkem davů. Bojovného velitele lidského odporu vůči Skynetu si sice v dalších dílech ságy zahráli další herci jako Nick Stahl, Christian Bale a Jason Clarke, ani jeden z nich však fanoušky nezaujal jako mladý Furlong.

Furlong je dodnes nejoblíbenějším Johnem Connorem. Foto: Paramount Pictures


Tohoto faktu si je James Cameron, jenž se po letech k terminátoří sérii vrací, dobře vědom, proto dnes na Comic-Conu v San Diegu oznámil, že v novém filmu s podtitulem Dark Fate, jenž navazuje právě na Judgment Day, uvidíme Furlongův návrat. Elitní trojice z jednoho z nejlepších sci-fi všech dob se tak vrací na plátna, neboť Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton svůj návrat potvrdili již dříve. Jak velká bude Furlongova úloha zatím nevíme, jeho účast je ale každopádně vítaným zpestřením očekávaného snímku. Kromě navrátilců uvidíme v Dark Fate Mackenzie Davis, Gabriela Lunu, Natalii Reyes a Diega Bonetu. Snímek natočil režisér prvního Deadpoola Tim Miller podle scenáře Joshe Friedmana, Davida S. Goyera a Justina Rhodese a produkční dohled nad celým projektem má samotný Cameron. Do kin se nový Terminator, jenž se bude promítat s ratingem R, vřítí už 1. listopadu.

Co říkáte na Furlongův návrat?

Diskuze /2

AVE_Jirka

Na tento počin jsem hodně zvědavý :-)

19.7.2019 | 22:05:43
Raiden123

Az na to,ze tu rolu hra asi 10 sekund,kym …

ho neodbachne terminator …

25.10.2019 | 7:58:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama