Terminator (Terminátor) Hudbu k Dark Fate složí Junkie XL

Hudbu k Dark Fate složí Junkie XL

Hudbu k Dark Fate složí Junkie XL

Krátce po zveřejnění oficiálního názvu šestého dílu Terminátora se k projektu přidal proslulý nizozemský skladatel Junkie XL, jenž se postará o soundtrack.

6 0
24.3.2019

Snímek s oficiálním názvem Terminator: Dark Fate je sice už šestou epizodou v rámci slavné ságy, podle dřívějších vyjádření je však polovičním rebootem, neboť ignoruje události posledních tří filmů. Dark Fate se tedy zaměří na pokračování příběhu Judgment Day a podobně jako v případě dřívějších filmů, i zde dojde oproti svému předchůdci ke změně hudebního skladatele.

Hudbu k Dark Fate složí nizozemský skladatel Tom Holkenborg, jenž je známější pod uměleckým jménem Junkie XL. Svou kariéru začal už v roce ve filmu Siberia, svou specifickou elektronickou filmovou hudbou se však řádně proslavil až díky komiksovému snímku The Amazing Spider-Man 2, na kterém spolupracoval s Hansem Zimmerem. Spolu zkomponovali i hudbu k Batman v Superman, následně však Junkie zaujal už samostatnou prací na Deadpoolovi či naposledy na manze Alita: Battle Angel. Jak si asi poradí s těžkou látkou v podobě nového Terminatora?


Povede se Junkiemu složit kvalitní soundtrack? Foto: Paramount Pictures

Co říkáte na výběr skladatele?

Diskuze /3

Musilda

Svou kariéru začal na filmu Siberia? Mohl by se autor alespoň obtěžovat použít Google? Junkie vydal své první album 10 let před Siberií.

#2 DarthRevan
24.3.2019 | 19:42:38
DarthRevan

#1 Musilda: Tak on pan autor tady píše o jeho filmový kariéře, že? A tu pan Junkie začal evidentně onou Siberií.

webmaster
24.3.2019 | 20:02:45
RadiKolacek

Cameronovi se patrně líbila hudba, kterou napsal pro Alitu ale kromě toho napsal hudbu pro Deadpoola režiséra Millera, takže to zase takové překvapení není. Junkieho ho mám hodně rád – co se týče hudby ve filmu, nemám o něj obavy :)

25.3.2019 | 15:10:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama