Terminator (Terminátor) Jak Christian Bale nadává na place

Jak Christian Bale nadává na place

Jak Christian Bale nadává na place

Bulvárem proběhla loni v červenci zpráva, že Christian Bale vybouchl na place Terminátora 4 a neuvěřitelně vynadal kameramanovi, který zkazil záběr. Fanoušci tomu příliš nevěřili. Teď se objevil důkaz – autentický záznam, natočený náhodou na place. Takhle jste se Christiana ještě neslyšeli. UPDATE: Po množství parodií vydal Christian Bale omluvu.


0 1
3.2.2009

Celá aféra se odehrála v okamžiku, kdy kameraman zkazil záběr tím, že manipulováním s technikou narušil hercovo soustředění. Následovala neuvěřitelná vlna nadávek (schválně počítejte kolikrát zazní FUCK), kde Christan vyhrožuje, že z filmu vycouvá, pokud kameraman neskončí. A právě pro účely pojišťovny se tento záznam uchoval, aby v případě skutečného hercovo odstoupení mohlo začít přelíčení. Nakonec k tomu nedošlo, ale záznam je venku. A je to síla.

Thumbnail Play icon

Záznam se stal velmi populárním a dočkal se velkého množství parodií a remixů (tady nebo tady), hned druhý den šlo dokonce už koupit stylové tričko. Christian Bale se původně nechtěl k celé aféře vyjadřovat, ale protože celá aféra začala postupně nabírat na síle, nakonec vystoupil s omluvou.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Terminátor 5

Terminátor Genisys

Reklama

Nejlepší postavy

Terminátor online