Terminator (Terminátor) První recenze novému Terminátorovi moc nelichotí

První recenze novému Terminátorovi moc nelichotí

První recenze novému Terminátorovi moc nelichotí

Po úspěchu Jurského světa, který do světových kin vtrhnul na začátku června, si mnoho fanoušků pokládá otázku, zda se vydaří i další letošní sci-fi návrat do devadesátých let, a sice už pátý filmový Terminátor s podtitulem Genisys. Alespoň podle prvních recenzí to tak zatím nevypadá.

5 0
26.6.2015

Do amerických kin Terminator Genisys vstoupí prvního července, do Česka se pak dostane zhruba o týden později. Už dnes však na povrch začínají vyplnouvat první recenze. Například na online agregátoru filmových recenzí Rotten Tomatoes jich je v době psaní této recenze sice teprve šest, ani tak to ale pro nového Terminátora nevypadá úplně dobře. Vyloženě pozitivní je z nich totiž jenom jedna.

Recenzenti, kteří film zatím viděli, se shodují v tom, že že ve své snaze komplikovaně restartovat celou sérii s pomocí cestování časem se Terminator Genisys natolik vzdálil od původního nádechu prvních dvou dílů, že do této série vlastně nepřináší nic zajímavého a pouze pokračuje v úpadku posledních dvou dílů.


(Arnold se opět vrátil; stojí to ale za to? FOTO: Paramount Pictures)

Přestože taková hrstka recenzí zatím nemůže o kvalitách pátého Terminátora objektivně nic moc svědčit, po Vzpouře strojů a Terminator Salvation upřímně není moc velkým překvapením, že Terminator Genisys je pouze další slepou uličkou ve snaze resuscitovat původní dvě mistrovská díla Jamese Camerona. Zatímco ale právě třetí a čtvrtý díl ze série prostě jen přišly a zase odešly, Genisys má být pouze prvním dílem z plánované trilogie. Pokud je tedy nový Terminátor opravdu tak zlý, jak se zatím říká, jeho pomalý úpadek budeme možná muset sledovat nejen toto léto, ale i následující roky.

Jak ale říkám, skutečné klady a zápory nového Terminátora uvidíme až teprve oficiálně vstoupí do světových kin a především až ho sami uvidíme. Pokud jste ale i tak od prvních reakcí čekali trochu víc, můžete si zlepšit náladu následujícím videem. Přestože totiž Terminator Genisys nakonec možná nebude nic extra, musí se mu nechat, že propagaci má výbornou. O tom svědčí virální akce Arnolda Schwarzeneggera, ve které si rakouská superstár střílela z fanoušků i náhodných kolemjdoucích ať už jako realistická figurína v muzeu Madame Tussaud, nebo jako ztracený a zmatený terminátor v ulicích Hollywoodu.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Michelle84

na tom videu som sa dobre zasmiala :D

26.6.2015 | 11:27:08
Rottero

No já spíš obdivuju že ve svym věku a postavení má dost energie a vůle nechat se nalíčit a dělat reklamu na ulici. Že hraje v dalšim terminátorovi to se tolik nedivim, je to klasa. Myslim že chce aby tuto byl jeho poslední velkem počin.

#3 NoP.NoG.
26.6.2015 | 22:29:15
NoP.NoG.

#2 Rottero: nebo to je jen prdel ..

29.6.2015 | 16:33:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama