Terminator (Terminátor) Postavy

Postavy

 • T-800

  T-800

  Základní úderná zbraň Skynetu, kterou jsme viděli ve všech filmech, seriálu, počítačových hrách i knihách – na stranách dobra i zla. Existuje v několika modelech (Arnold a ostatní) a rozšířeních (T-850, T-888), ale základ je pořád stejný – kybernetický organismus dotažený do maximální dokonalosti.

 • Kyle Reese

  Kyle Reese

  Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

 • Sarah Connor

  Sarah Connor

  Její život byl obyčejný až do okamžiku, kdy se ji pokusil zabít nezastavitelný stroj a otrhaný mladík s upilovanou kulovnicí se jí snažil vysvětlit proč. Matka budoucího vůdce lidského odporu proti strojům se sice války se stroji nedožila, o to víc ale žije její status nedotknutelné i­kony.

 • T-1000

  T-1000

  Další skok v technologii převedl Skynet s řadou T-1000. Tekutý organismus schopný nabývat různých podob, tvarů i textur sloužil dvakrát jako nástroj zla (Terminátor 2, T2–3D) a jednou se dokonce pokoušel o vlastní plány (Sarah Connor Chronicles)

 • John Connor

  John Connor

  Když stroje povstaly proti lidem, nevypadalo to zpočátku s námi moc dobře. Ale objevil se jeden muž, který začal osvobozovat vězně, naučit stroje ničit a postavil se do čela povstání, které si říkalo Hnutí odporu. Ten muž se jmenoval John Connor.

 • Derek Reese

  Derek Reese

  Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.

 • T-888

  T-888

  V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

  Sezóny 2
  2008 - 2009
 • Marcus Wright

  Marcus Wright

  Prototype Infiltrator, nebo-li „Infiltrační prototyp“ (také „Prototyp Infiltrátoru“) je speciální označení pro prototypy terminátorů vyráběné Skynetem za účelem infiltrace protivníka s cílem zlikvidovat určitý číl, většinou vůdce lidského odporu – Johna Connora.

 • Miles Dyson

  Miles Dyson

  Díky časovému paradoxu může Skynet za svůj vznik poděkovat především sám sobě, ale někdo musel vzít rozdrcenou ruku a čip z lisu a vytvořit z něj umělou inteligenci. Ten člověk se jmenoval Miles Dyson a patřil mezi špičkové vědce společnosti Cyberdyne.

 • T-X

  T-X

  Zatím nejpokročilejší samostatný terminátor (a na první pohled také nejvíce sexy) ukázal třetí díl Terminátora – stroj kromě umělé inteligence a prakticky nezničitelné skořápky dostal do vínku také pořádnou zásobárnu zbraní.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Terminátor 5

Terminátor Genisys

Reklama

Nejlepší postavy

Terminátor online