Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

Postavy

 • T-800

  T-800

  Základní úderná zbraň Skynetu, kterou jsme viděli ve všech filmech, seriálu, počítačových hrách i knihách – na stranách dobra i zla. Existuje v několika modelech (Arnold a ostatní) a rozšířeních (T-850, T-888), ale základ je pořád stejný – kybernetický organismus dotažený do maximální dokonalosti.

  Sezóny 5
  1984 - 2019
 • Sarah Connor

  Sarah Connor

  Její život byl obyčejný až do okamžiku, kdy se ji pokusil zabít nezastavitelný stroj a otrhaný mladík s upilovanou kulovnicí se jí snažil vysvětlit proč. Matka budoucího vůdce lidského odporu proti strojům se sice války se stroji nedožila, o to víc ale žije její status nedotknutelné i­kony.

  Sezóny 4
  1984 - 2019
 • John Connor

  John Connor

  Když stroje povstaly proti lidem, nevypadalo to zpočátku s námi moc dobře. Ale objevil se jeden muž, který začal osvobozovat vězně, naučit stroje ničit a postavil se do čela povstání, které si říkalo Hnutí odporu. Ten muž se jmenoval John Connor.

  Sezóny 6
  1984 - 2019
 • Kyle Reese

  Kyle Reese

  Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

  Sezóny 2
  1984 - 2015
 • T-1000

  T-1000

  Další skok v technologii převedl Skynet s řadou T-1000. Tekutý organismus schopný nabývat různých podob, tvarů i textur sloužil dvakrát jako nástroj zla (Terminátor 2, T2–3D) a jednou se dokonce pokoušel o vlastní plány (Sarah Connor Chronicles)

  Sezóny 2
  1991 - 2015
 • Kate Brewster

  Kate Brewster

  V životě každého muže bývá prý jen jedna žena – jeho matka. Když však pomineme Sarah Connor, která pro Johna velmi brzo zemřela – kdo vedle něj bude stát v době, kdy vede Hnutí odporu? Odpověď je jednoduchá – Kate Brewster.

  Sezóny 2
  2003 - 2009
 • Dr. Peter Silberman

  Dr. Peter Silberman

  Která postava se zatím kromě terminátora objevila ve třech filmech? Navíc i v televizním seriálu? John Connor? Ne-e. Sarah Connor? Taky špatně. Správná odpověď je Dr. Silberman.

  Sezóny 3
  1984 - 2003
 • Marcus Wright

  Marcus Wright

  Prototype Infiltrator, nebo-li „Infiltrační prototyp“ (také „Prototyp Infiltrátoru“) je speciální označení pro prototypy terminátorů vyráběné Skynetem za účelem infiltrace protivníka s cílem zlikvidovat určitý číl, většinou vůdce lidského odporu – Johna Connora.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Derek Reese

  Derek Reese

  Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.

 • T-888

  T-888

  V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

  Sezóny 2
  2008 - 2009
1

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama