Terminator (Terminátor) Postavy

Postavy

 • T-800

  T-800

  Základní úderná zbraň Skynetu, kterou jsme viděli ve všech filmech, seriálu, počítačových hrách i knihách – na stranách dobra i zla. Existuje v několika modelech (Arnold a ostatní) a rozšířeních (T-850, T-888), ale základ je pořád stejný – kybernetický organismus dotažený do maximální dokonalosti.

 • Kyle Reese

  Kyle Reese

  Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

 • Sarah Connor

  Sarah Connor

  Její život byl obyčejný až do okamžiku, kdy se ji pokusil zabít nezastavitelný stroj a otrhaný mladík s upilovanou kulovnicí se jí snažil vysvětlit proč. Matka budoucího vůdce lidského odporu proti strojům se sice války se stroji nedožila, o to víc ale žije její status nedotknutelné i­kony.

 • T-1000

  T-1000

  Další skok v technologii převedl Skynet s řadou T-1000. Tekutý organismus schopný nabývat různých podob, tvarů i textur sloužil dvakrát jako nástroj zla (Terminátor 2, T2–3D) a jednou se dokonce pokoušel o vlastní plány (Sarah Connor Chronicles)

 • John Connor

  John Connor

  Když stroje povstaly proti lidem, nevypadalo to zpočátku s námi moc dobře. Ale objevil se jeden muž, který začal osvobozovat vězně, naučit stroje ničit a postavil se do čela povstání, které si říkalo Hnutí odporu. Ten muž se jmenoval John Connor.

 • Derek Reese

  Derek Reese

  Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.

 • T-888

  T-888

  V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

  Sezóny 2
  2008 - 2009
 • Marcus Wright

  Marcus Wright

  Prototype Infiltrator, nebo-li „Infiltrační prototyp“ (také „Prototyp Infiltrátoru“) je speciální označení pro prototypy terminátorů vyráběné Skynetem za účelem infiltrace protivníka s cílem zlikvidovat určitý číl, většinou vůdce lidského odporu – Johna Connora.

 • Miles Dyson

  Miles Dyson

  Díky časovému paradoxu může Skynet za svůj vznik poděkovat především sám sobě, ale někdo musel vzít rozdrcenou ruku a čip z lisu a vytvořit z něj umělou inteligenci. Ten člověk se jmenoval Miles Dyson a patřil mezi špičkové vědce společnosti Cyberdyne.

 • T-X

  T-X

  Zatím nejpokročilejší samostatný terminátor (a na první pohled také nejvíce sexy) ukázal třetí díl Terminátora – stroj kromě umělé inteligence a prakticky nezničitelné skořápky dostal do vínku také pořádnou zásobárnu zbraní.

Terminátor 6

Terminátor 6

Reklama

Nejlepší postavy

Terminátor online