Terminator (Terminátor) Postavy

Postavy

 • T-800

  T-800

  Základní úderná zbraň Skynetu, kterou jsme viděli ve všech filmech, seriálu, počítačových hrách i knihách – na stranách dobra i zla. Existuje v několika modelech (Arnold a ostatní) a rozšířeních (T-850, T-888), ale základ je pořád stejný – kybernetický organismus dotažený do maximální dokonalosti.

  Sezóny 5
  1984 - 2019
 • Sarah Connor

  Sarah Connor

  Její život byl obyčejný až do okamžiku, kdy se ji pokusil zabít nezastavitelný stroj a otrhaný mladík s upilovanou kulovnicí se jí snažil vysvětlit proč. Matka budoucího vůdce lidského odporu proti strojům se sice války se stroji nedožila, o to víc ale žije její status nedotknutelné i­kony.

  Sezóny 4
  1984 - 2019
 • John Connor

  John Connor

  Když stroje povstaly proti lidem, nevypadalo to zpočátku s námi moc dobře. Ale objevil se jeden muž, který začal osvobozovat vězně, naučit stroje ničit a postavil se do čela povstání, které si říkalo Hnutí odporu. Ten muž se jmenoval John Connor.

  Sezóny 6
  1984 - 2019
 • Kyle Reese

  Kyle Reese

  Bojovník Hnutí odporu, který v budoucnu patří mezi nejbližší parťáky Johna Connora, ale svoji největší misi provede v minulosti. Ochrání Sarah Connor před útokem prvního terminátora a stane se zároveň otcem Johna Connora.

  Sezóny 2
  1984 - 2015
 • T-1000

  T-1000

  Další skok v technologii převedl Skynet s řadou T-1000. Tekutý organismus schopný nabývat různých podob, tvarů i textur sloužil dvakrát jako nástroj zla (Terminátor 2, T2–3D) a jednou se dokonce pokoušel o vlastní plány (Sarah Connor Chronicles)

  Sezóny 2
  1991 - 2015
 • Kate Brewster

  Kate Brewster

  V životě každého muže bývá prý jen jedna žena – jeho matka. Když však pomineme Sarah Connor, která pro Johna velmi brzo zemřela – kdo vedle něj bude stát v době, kdy vede Hnutí odporu? Odpověď je jednoduchá – Kate Brewster.

  Sezóny 2
  2003 - 2009
 • Dr. Peter Silberman

  Dr. Peter Silberman

  Která postava se zatím kromě terminátora objevila ve třech filmech? Navíc i v televizním seriálu? John Connor? Ne-e. Sarah Connor? Taky špatně. Správná odpověď je Dr. Silberman.

  Sezóny 3
  1984 - 2003
 • Marcus Wright

  Marcus Wright

  Prototype Infiltrator, nebo-li „Infiltrační prototyp“ (také „Prototyp Infiltrátoru“) je speciální označení pro prototypy terminátorů vyráběné Skynetem za účelem infiltrace protivníka s cílem zlikvidovat určitý číl, většinou vůdce lidského odporu – Johna Connora.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Derek Reese

  Derek Reese

  Koho poslat na ochranu Sarah nebo Johna, když nevěříte terminátorům a chcete někoho z Hnutí odporu? Přeci bratra Kyle Reese! Tato postava přesto existuje jen v seriálu a nikde jinde se o ní zatím nedozvíte.

 • T-888

  T-888

  V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

  Sezóny 2
  2008 - 2009
1

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama