Terminator (Terminátor) T-888

T-888

T-888

V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

Sezóny 2
2008 - 2009

V základu opět stejný princip jako T-800, ale čip je už nastaven tak, aby se dokázal maximálně přizpůsobit okolí a mohl například dlouhé měsíce žít jako normální člověk, než bude aktivován jeho úkol. V praxi to znamená, že měl implantované pokročilé programy pro chování a mohl také provádět do jisté míry některé velice delikátní lidské činnosti jako je jídlo nebo sex. Jméno Cameron není samozřejmě náhoda a jasně odkazuje na tvůrce terminátora, režiséra Jamese Camerona.

Příběh Sáry Connorové

Cameron je v seriálu hlavním ochráncem Johna a jeho matky Sarah. Díky naprogramovanému chování je v první chvíli neroznatelná od terminátora, ani John ji nepozná. Cameron je naprogramovaná, aby Johnovi pomáhala, ale v průběhu seriálu je její čip poškozen a její úkol chránit Johna se občas mísí s původním úkolem Johna zabít. Cameron na konci seriálu defacto umírá, ale její čip žije dál. V budoucnosti se také seznamujeme s dívkou, která se stala předlohou Cameron – jmenuje se Allison Young.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Terminátor 6

Terminátor 6

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Terminátor online