Terminator (Terminátor)
90/100 - 24×

Terminator(Terminátor)

V nedaleké budoucnosti bude většina lidstva zničena. Ti, co přežili, vedou válku proti strojům. Vede je jediný muž, John Connor. Stroje několikrát vysílají do minulosti roboty – terminátory, aby Johna či jeho matku zabili. Existuje ale osud, nebo jen to, co sami pro sebe vytvoříme?

USA | 1984 | Rozhoduje se
vysílání
5 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Christian Bale (John Connor), Robert Patrick (T-1000), Claire Danes (Kate Brewster), Sam Worthington (Marcus Wright), Summer Glau (T-888), Joe Morton (Miles Dyson),

T-888

T-888

V seriálu Příběh Sáry Connorové se objevuje výrazně modifikovaná verze klasické osmistovky, v podobě přitažlivé a štíhlé brunety. Co všechno tento terminátor, pojmenovaný Cameron, umí?

Sezóny 2
2008 - 2009

V základu opět stejný princip jako T-800, ale čip je už nastaven tak, aby se dokázal maximálně přizpůsobit okolí a mohl například dlouhé měsíce žít jako normální člověk, než bude aktivován jeho úkol. V praxi to znamená, že měl implantované pokročilé programy pro chování a mohl také provádět do jisté míry některé velice delikátní lidské činnosti jako je jídlo nebo sex. Jméno Cameron není samozřejmě náhoda a jasně odkazuje na tvůrce terminátora, režiséra Jamese Camerona.

Příběh Sáry Connorové

Cameron je v seriálu hlavním ochráncem Johna a jeho matky Sarah. Díky naprogramovanému chování je v první chvíli neroznatelná od terminátora, ani John ji nepozná. Cameron je naprogramovaná, aby Johnovi pomáhala, ale v průběhu seriálu je její čip poškozen a její úkol chránit Johna se občas mísí s původním úkolem Johna zabít. Cameron na konci seriálu defacto umírá, ale její čip žije dál. V budoucnosti se také seznamujeme s dívkou, která se stala předlohou Cameron – jmenuje se Allison Young.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

kočka

21.11.2019 | 15:51:55

Aktuální film

Terminator: Dark Fate


Režie: Tim Miller
Scénář: David S. Goyer, Billy Ray, Justin Rhodes
Hudba: Junkie XL
Hrají:
Arnold Schwarzenegger (T-800), Linda Hamilton (Sarah Connor), Edward Furlong (John Connor), Mackenzie Davis (Grace), Gabriel Luna (Terminátor), Natalia Reyes (Dani Ramos)

Reklama

Nejlepší postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama