Terra Nova
78/100 - 134×

Terra Nova

V roce 2149 je lidstvo na pokraji zkázy. Planeta je přelidněná, životní prostředí zničené. Poslední nadějí na záchranu budoucnosti lidské rasy se stává objevení trhliny v čase, kterou je možné projít do pravěké historie. Zrodí se myšlenka přesídlit lidstvo do doby dinosaurů, před 85 miliony let, a přichází druhá šance vybudovat civilizaci znovu a tentokrát lépe. Dokážou moderní lidé v tom čase přežít? A jsou poučeni z chyb svých předků?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Sci-fi
hrají
Shelley Conn (Elisabeth Shannon), Jason O'Mara (Jim Shannon), Landon Liboiron (Josh Shannon), Naomi Scott (Maddy Shannon), Christine Adams (Mira), Stephen Lang (Nathaniel Taylor), Allison Miller (Skye), Alana Mansour (Zoe Shannon)

Skye

Skye

Rozená vůdkyně, která by mohla zastoupit velitele Taylora.

Sezóny 1
2011 - 2011


Skye přišla na Terra Novu při druhé výpravě jako malé dítě a stěží si pamatuje zkáznou budoucnost, odkud pochází. Příchod do ráje však zaplatila tvrdě, oba její rodiče zemřeli na Syncilickou horečku. Jejím opatrovníkem se stal samotný velitel celé kolonie Nathaniel Taylor. S jeho pomocí se naučila na Terra Nově pohybovat pevně v kramflecích a je jedním z nejnebojácnějších obyvatel této kolonie.

Skye se velmi ráda pohybuje na hranici nebezpečí. Je nezávislá a také je velmi starostlivá o druhé. Skye nedělají problémy rozhodnutí pod tlakem. Sama si myslí, že tuto schopnost zdědila po svém otci. Bohužel jí tak moc chybí rodina, že začala žárlit na Joshe.
Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Poznejte dinosaury z blízka

Reklama

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

96%
4%
45 hlasů

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama