Terra Nova Skye

Skye

Skye

Rozená vůdkyně, která by mohla zastoupit velitele Taylora.

Sezóny 1
2011 - 2011


Skye přišla na Terra Novu při druhé výpravě jako malé dítě a stěží si pamatuje zkáznou budoucnost, odkud pochází. Příchod do ráje však zaplatila tvrdě, oba její rodiče zemřeli na Syncilickou horečku. Jejím opatrovníkem se stal samotný velitel celé kolonie Nathaniel Taylor. S jeho pomocí se naučila na Terra Nově pohybovat pevně v kramflecích a je jedním z nejnebojácnějších obyvatel této kolonie.

Skye se velmi ráda pohybuje na hranici nebezpečí. Je nezávislá a také je velmi starostlivá o druhé. Skye nedělají problémy rozhodnutí pod tlakem. Sama si myslí, že tuto schopnost zdědila po svém otci. Bohužel jí tak moc chybí rodina, že začala žárlit na Joshe.
Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Terra Nova je u konce


Bohužel se musíme rozloučit s dinosaury, protože seriál Terra Nova se už nevrátí s druhou řadou na televizní obrazovky. Dejte nám vědět v tomto fóru, jak na vás seriál působí.

Ohodnoťte seriál Terra Nova

Reklama

Poznejte dinosaury z blízka

Brachiosaurus

Brachiosaurus

Posvítili jsme si na nejúžasnější tvory, které se v seriálu vyskytly. Proto se s námi vydejte mezi brachiosaury. Víte, že kdyby si brachiosaurus chtěl zaplavat, tak by se utopil, kvůli své obrovské váze?

Anketa

Měl by seriál Terra Nova získat pokračování?

97%
3%
29 hlasů

Reklama

Neznáte Terra Novu?

Thumbnail Play icon
Video přeložil @Harfist.

Momentky

Momentky

Narozeniny

Hlídejte si nás