The Affair (Aféra)
90/100 - 58×

The Affair(Aféra)

Dva lidé, dvě srdce, dva příběhy. Když se Noah (Dominic West), otec čtyř dětí, setká se servírkou Alison (Ruth Wilson), změní mu celý život. Sám ale neví, jestli v dobrém nebo zlém slova smyslu. Noah je totiž ženatý s Helen (Maura Tierney) a Alison zase vdaná za Colea (Joshua Jackson), což jejich zvláštnímu vztahu zrovna příliš nepomáhá. Nic navíc není černobílé. O tom, jak se Noah s Alison poznali, totiž oba vypráví z dvou různých úhlů pohledu.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Showtime | 55 minut
žánr
Drama, Psychologický, Romantický
hrají
Julia Goldani Telles (Whitney Solloway)

S05E07: 507

S05E07: 507

Noah a Whitney míří do Montauku, kde chtějí začít plánovat svatbu. Noah obdrží znepokojivý telefonát. Joanie získala nové informace o matčině smrti a nyní se rozhodne konfrontovat cizince.

cz sk
6.10.2019
372 000
56 minut

Scénář: Sarah Sutherland
Režie: Steve Fierberg

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že mě mrzelo že tam nebyl Cole ale aspon tam byla Luisa a nějak se to vysvětlilo a Whitney vypadala v těch šatech fakt dobře jen škoda že stali tolik peněz a že Noaha najednou obvini to je jak naschval a vubec to neni pravda pokud vim chtěla to Eden taky, a Joanie byla fakt dobra a aspon vim že je pravda že ji Ben zabil a přiznal se fakt dobře a zakamufloval to jednoduchym carem papiru.

11.9.2020 | 23:56:30

Filtr seriálů
Reklama