The Alienist (Psychiatr)
90/100 - 82×

The Alienist(Psychiatr)

Po řadě vražd se dávají dohromady psychiatr Laszlo Kreizler, ilustrátor místních novin John Moore a ambiciózní sekretářka Sara Howard. Společně jsou na stopě jednomu z prvních sériových vrahů v New Yorku.

USA | 2018 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | TNT | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Psychologický
hrají
Daniel Brühl (Dr. Laszlo Kreizler), Luke Evans (John Schuyler Moore), Dakota Fanning (Sara Howard), Douglas Smith (Marcus Isaacson), Matthew Shear (Lucius Isaacson), Ted Levine (Thomas Byrnes), Brian Geraghty (Theodore Roosevelt), David Wilmot (Kapitán Connor), Q'orianka Kilcher (Mary Palmer)

S02E03: Labyrinth

S02E03: Labyrinth

Vyšetřování zavede Saru do Newyorské porodnice, kde najde zdravotní sestru, která je ochotna jí pomoci. Moore využívá svých známostí a zároveň se chystá na loučení se svobodou. Kreizler se nevzdává záměru použít na matku uneseného dítěte hypnózu, která by mohla při pátrání pomoci.

cz sk
26.7.2020
990 000
48 minut

Scénář: Gina Gionfriddo
Režie: Clare Kilner

Foto: TNT

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
rezzba

Skvělý vizuál. Herci skvělý. Vrchní sestra ani omylem. Můj tip u 3 dílu je jasný. Zrzavá sestřička.

16.8.2020 | 14:23:00
Lady Adeline

Uzasna podivana! Zatim to vse smeruje na hlavni sestru z porodnice,ale myslim si ,ze je to pouze na zmateni divaka a vrah bude nekdo uplne jiny.Mohla by to byt i Johnova snoubenka ,uz je podezrele, jak obleka sveho psika :-) :-) :-) Chemie mezi Sarou a Johnem je uzasna!!!!! Sara stoji na krizovatce a musi si vybrat ze dvou cest.Prvni cesta je kariera a nezavislost a druha je laska a rodina.No je jasne ze John ji miluje a bude si brat svoji snoubenku z trucu. Sara je asi taky do Johna zamilovana.Ty jeji pohledy na Johna pri rozlucce se svobodou mluvily za vse.Necetla jsem knizky,tak se necham prekvapit jak to vse dopadne ;-)

30.7.2020 | 0:00:54
KevSpa

Tentokrát více zaměřené na hlavní postavy, což mi vůbec nevadilo.

webmaster, korektor
28.7.2020 | 4:08:23

Stav překladu

Epizoda S02E08: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@Umpalumpa3, @gongis, @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: METCON, ION10, OATH, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Alienist

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Alienist a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama