The Alienist (Psychiatr) Thomas Byrnes

Thomas Byrnes

Thomas Byrnes

Bývalý náčelník newyorské policie.

Sezóny 2
2018 - 2020

Byrnes je bývalým náčelníkem newyorské policie, teď oficálně ve výslužbě. Ale na to, že má být v důchodu, je až nezvykle aktivní, co se týče házení klacků pod nohy komisaři Rooseveltovi. Byrnesovi se nelíbí Rooseveltův plán na reformu policie a otevřeně se mu posmívá. V podstatě je stále hlavní autoritou mezi Rooseveltovými podřízenými, což vytváří rozkol na oddělení. Řádění sériového vraha ho však také znepokojuje, i když jeho cílem je spíš celou záležitost ututlat, než ji řádné vyšetřit, protože mezi jeho „známé“ patří i majitelé vykřičených domů, kde malé oběti pracovaly.

Ted Levine jako Thomas Byrnes. Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E08: Better Angels

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@Umpalumpa3, @gongis, @KevSpa, @Lucifrid

Sedí na verze: METCON, ION10, OATH, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál The Alienist

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele The Alienist a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

The Alienist očima redaktorů Edny

The Alienist očima redaktorů Edny

Desetidílná adaptace knihy Psychiatr spisovatele Caleba Carra je za námi. Jak se nám dobová krimi o jednom z prvních sériových vrahů v New Yorku líbila? To se dozvíte v naší redakční recenzi.

Reklama

Kniha

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Srovnání knihy a seriálu The Alienist

Zajímalo by vás, jaký je rozdíl mezi knihou Psychiatr a seriálem The Alienist? Jaké postavy a děj vymyslel Caleb Carr a jak se liší od televizního zpracování? To se dozvíte v našem článku.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás